Reklama

Owczarek niemiecki czeka pod drzwiami i nie chce się ruszyć: opiekunka nie kryje łez wruszenia

Suczka czeka na swojego właściciela dog-sad

Kiedy tęsknisz za tą jedyną osobą, wszystko nagle traci sens. Na własnej skórze przekonała się o tym urocza suczka Leia.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Mimo, że suczka rasy owczarek niemiecki o imieniu Leia jest dość zdystansowanym czworonogiem i za bardzo nie lubi się przytulać, ma wielkie serce.

Opiekunka suczki, Katie, zostawiła Leię na kilka miesięcy u swoich rodziców, a suczka bardzo szybko przywiązała się do swoich nowych właścicieli. 

Scena, które łapie za serce

Jakiś czas temu nowy opiekun Leii musiał udać się do szpitala na leczenie z powodu nieoczekiwanych powikłań związanych nowotworem. 

Ze względu na pandemię, jego żona nie mogła spędzić z nim nocy w szpitalu. Kiedy kobieta wróciła do domu bez męża, Leia bardzo się zaniepokoiła.

Podeszła do drzwi wejściowych, zrozpaczona i ze spuszczoną głową, czekała tam na powrót swojego ukochanego pana.

Życiowa decyzja

Poruszona sceną kobieta zrobiła zdjęcie, które wysłała do swojej córki. Zdjęcie smutnej suczki sprawiło, że Katie popłakała się widząc jak bardzo jej pupil jest przywiązany do jej taty.

Na szczęście, mężczyzna już następnego dnia mógł wrócić do domu, ku uciesze całej swojej rodziny! A najszczęśliwsza była Leia. 

Od tego czasu Katie zdecydowała, że lepiej będzie, jeśli Leia na stałe zamieszka z rodzicami. W końcu, suczka jest tam taka szczęśliwa z nowym tatą! 

Życzymy im długich i szczęśliwych lat spędzonych razem!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz