Reklama

Opiekunka musiała interweniować – nie uwierzycie, co jej kot robił w nocy!

czarny kot w ogrodzie cat-wow

Noc w noc ten piękny czarno-biały kot znika w ciemnościach. Jej opiekunka była na skraju wytrzymania, dlatego postanowiła stworzyć grupę na Facebooku.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Jordan to kot, który co noc przyprawia swoją opiekunkę o koszmary senne. Dlaczego? Ponieważ po tym zwierzaku można spodziewać się wszystkiego!

Drapieżnik

Jordan jest bowiem zagorzałym fanem obuwia. Podczas gdy większość kotów lubi przynosić do domu myszy lub ptaki, Jordan uwielbia kolekcjonować buty. Od klapek, aż po ciężkie buty zimowe – Jordan nie dyskryminuje. Każdy but się nada.

Kiedy kociak znajduje but, który mu się podoba, zabiera go ze sobą do domu. Z czasem dom jego opiekunki zaczął przypominać muzeum obuwia.

Biuro rzeczy znalezionych

Opiekunka Jordana nie miała pojęcia do kogo należą przynoszone buty, dlatego postanowiła utworzyć na Facebooku specjalną grupę – Jordan the Feline Cat Burglar (tłum. Jordan koci złodziej). Kobieta regularnie publikuje zdjęcia nowych znalezisk swojego podopiecznego. 

Co ciekawe, grupa ma już ponad 3 000 członków. Każdy z nich śledzi poczynania Jordana, jednakże, jak dotąd, żaden z użytkowników nie zgłosił się po odbiór swojej zguby. A butów wciąż przybywa!

Kobieta postanowiła wykorzystać sławę kota i wystawiać przyniesione buty na aukcji, z której dochody przekazuje na pomoc zwierzętom. Świetny pomysł! 

 

9/23/2020 a friend of Jordan’s suggested something rather cool!!! An auction to raise money for our favorite charity...

Posted by Bj Ross on Wednesday, September 23, 2020

Jeśli zainteresowała Was historia Jordana, to koniecznie przeczytajcie artykuł o admirale Galacticat, który również jest lokalnym rzezimieszkiem.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz