Reklama

Kobieta adoptuje małego króliczka: kiedy zauważa go kociak, zaczyna się zabawa!

Kotek i króliczek. cat-wow © Rumble

Kobieta z duszą na ramieniu czeka na reakcję swojej kotki na króliczka, którego właśnie przyniosła do domu. Nie spodziewa się jakiejś szczególnej wylewności ze strony kocicy, ale żeby aż tak… ?!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 02.10.2020, 17:42, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Koło takiego widoku nie można przejść obojętnie: bezdomny, osierocony i przestraszony króliczek sprawia, że każdemu pęka serce. Dlatego pewna kobieta, nie mogąc dłużej patrzeć na nieszczęście kilkudniowego maluszka, postanowiła go adoptować.

Pewna słuszności swojej decyzji, ma jednak jedną wątpliwość: w jej domu rządzi kotka Snaggle Puss i nie można być pewną, że zaakceptuje nowego domownika. Dlatego kobieta z duszą na ramieniu, totalnie nie wiedząc, czego się spodziewać, przedstawiła króliczka Bubbles swojej kociej współlokatorce.

Koci instynkt

I wtedy stało się coś niesamowitego! Kotka, wyglądająca z początku na totalnie obojętną wobec nowego członka rodziny, w pewnym momencie stanowczo podeszła do królika i wzięła go do pyska. Wszyscy zamarli z przerażenia!

Ale po chwili okazało się, że Snaggle Puss, nic sobie nie robiąc z różnicy gatunkowej, z matczyną czułością przyjęła króliczka Bubbles pod swoje czułe łapki. A na dowód tego wsadziła go do swojego kojca i pierwsze co, to zaczęła go myć.

Opiekunka zwierząt w ogóle nie spodziewała się takiej reakcji. Najwidoczniej w kotce na widok królika obudził się instynkt macierzyński i głęboka potrzeba zaopiekowania się osieroconym maluszkiem.

Bubbles szybko zaaklimatyzował się w nowym domku i zaprzyjaźnił się nawet z kocim rodzeństwem. Uwielbia być pieszczony i często się przytula do swojej przybranej matki. Zobaczcie sami!

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz