Reklama

Klienci wchodzący do tego sklepu są przerażeni tym, co chce z nimi zrobić labrador (VIDEO)

Labrador trzyma rękę klienta w zębach dog-wow

Klienci, którzy odwiedzają ten sklep, mogą na własnej skórze przekonać się, co potrafi ten czarny labrador. Ta umiejętność może przyprawić Was o gęsią skórkę!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 09.10.2020, 13:07, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Psy, jak mało które zwierzęta, nie przestają nas zaskakiwać. Kiedy myślimy, że widzieliśmy już wszystko, nagle pojawia się czworonóg, który sprawia, że przecieramy oczy ze zdziwienia. Tak też jest w tym przypadku!

Jeden z użytkowników portalu społecznościowego Reddit opublikował krótkie nagranie, na którym widzimy czarnego labradora, który demonstruje mrożącą krew w żyłach umiejętność.

Słodka przysługa

Filmik zabiera nas do wnętrza sklepu, którego pilnuje jedyny w swoim rodzaju ochroniarz. Jest to piękny czarny labrador, który wita każdego klienta w nietypowy sposób.

Niegroźna zabawa

Najpierw pies prosi o małą przysługę każdego, kto przekroczy próg sklepu. Delikatnie chwyta zębami rękę każdego klienta i prowadzi ich do lady, gdzie znajduje się słoik ze słodkimi przekąskami.

Labrador jest bardzo uprzejmy i nikogo nie gryzie. Z miłością opiera swoje zęby na dłoniach klientów i powoli prowadzi ich do celu.  

Gdy klienci dają psu to, czego chce, mogą spokojnie opuścić lokal. Jednak zanim wyjdą, nie mogą zapomnieć o pogłaskaniu czworonoga po grzbiecie!

Ten labrador ma nizawodny sposób na zdobycie przekąski © Reddit

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz