Reklama

Kociak i szczeniak we wspólnej zabawie: słodsze niż walentynkowe czekoladki! (VIDEO)

Szczeniak i kociak dog-cat-happy

Nie ma nic bardziej uroczego niż maleńkie kociątko lub nieporadny szczeniaczek. Chyba, że jednocześnie możemy zachwycać się obydwoma! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 14.02.2021, 11:44

Ta para dopiero się zaprzyjaźnia. Nie ma między nimi niesnasek międzygatunkowych – są dopiero dziećmi i nie nauczyły się jeszcze tego, że przysłowie „żyć jak pies z kotem” wcale nie oznacza bezgranicznej miłości.

Być może, dzięki temu spotkaniu, zawsze już będą bardziej akceptujące i tolerancyjne dla przedstawicieli drugiego gatunku. 

Dwa słodziaki

Na video widzimy maleńkiego szczeniaka, który jest wyraźnie zainteresowany nieco większym od siebie kociakiem. Burasek jest dość aktywny, obserwuje pieska i próbuje się z nim bawić, trącając go łapką. Kiedy staje na dwóch łapkach, przy małym szczeniaku wygląda jak Goliat! 

Szczenię wydaje się nieco zdezorientowane jakby nie rozumiało co się dzieje i dlaczego ten wielki szary stwór coś od niego chce. Jego merdający ogon nie pozostawia jednak cienia wątpliwości – będzie przyjaźń! 

Sami zobaczcie: 

Takie video od razu poprawia humor! 

Choć psy z kotami co do zasady nie dogadują się najlepiej, nie ma przeciwwskazań by oba gatunki mieszkały w jednym domu. Kiedy zwierzęta poznają się jak są jeszcze młode, sprawa jest bardzo łatwa  - nie mając wykształconych instynktów socjalizują się łatwo i bezproblemowo. 

Mimo tego, pierwsze spotkania psa i kota – nawet jeśli są to maluchy, zawsze powinno odbywać się w kontrolowanych warunkach.