Reklama

Kociak i szczeniak we wspólnej zabawie. Dwa największe słodziaki jakie widział świat! (VIDEO)

Nie ma nic bardziej uroczego niż maleńkie kociątko lub nieporadny szczeniaczek. Chyba, że jednocześnie możemy zachwycać się obydwoma! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 06.10.2020, 06:44

Ta para dopiero się zaprzyjaźnia. Nie ma między nimi niesnasek międzygatunkowych – są dopiero dziećmi i nie nauczyły się jeszcze tego, że przysłowie „żyć jak pies z kotem” wcale nie oznacza bezgranicznej miłości.

Być może, dzięki temu spotkaniu, zawsze już będą bardziej akceptujące i tolerancyjne dla przedstawicieli drugiego gatunku. 

Dwa słodziaki

Na video widzimy maleńkiego szczeniaka, który jest wyraźnie zainteresowany nieco większym od siebie kociakiem. Burasek jest dość aktywny, obserwuje pieska i próbuje się z nim bawić, trącając go łapką. Kiedy staje na dwóch łapkach, przy małym szczeniaku wygląda jak Goliat! 

Szczenię wydaje się nieco zdezorientowane jakby nie rozumiało co się dzieje i dlaczego ten wielki szary stwór coś od niego chce. Jego merdający ogon nie pozostawia jednak cienia wątpliwości – będzie przyjaźń! 

Sami zobaczcie: 

Takie video od razu poprawia humor! 

Choć psy z kotami co do zasady nie dogadują się najlepiej, nie ma przeciwwskazań by oba gatunki mieszkały w jednym domu. Kiedy zwierzęta poznają się jak są jeszcze młode, sprawa jest bardzo łatwa  - nie mając wykształconych instynktów socjalizują się łatwo i bezproblemowo. 

Mimo tego, pierwsze spotkania psa i kota – nawet jeśli są to maluchy, zawsze powinno odbywać się w kontrolowanych warunkach.