Reklama

90-latek i umierający labrador: filmik z ich ostatniego pożegnania to prawdziwy wyciskacz łez

Starszy mężczyzna żegna się z umierającym labradorem. dog-serious

Kobieta nakręciła poruszający filmik z ostatniego pożegnania jej schorowanej suczki z 90-letnim sąsiadem. Ta chwila na długo pozostanie w naszej pamięci.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 07.10.2020, 11:10, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Opiekunka ślicznej labradorki Bailey wiedziała, że nadszedł już jej czas. Psinka od dłuższego czasu chorowała, a diagnoza lekarzy nie była obiecująca. Dlatego opiekunka zwierzęcia postanowiła dać jej bliskim szansę na ostatnie pożegnanie z ukochanym czworonogiem.

Jedną z zaproszonych osób był 90-letni sąsiad Bailey, który regularnie ją odwiedzał i zawsze miał dla niej jakieś smakołyki. Uwielbiał towarzystwo radosnej psinki, dlatego nie potrafił sobie wyobrazić, że mógłby się z nią nie pożegnać.

Pożegnanie starych przyjaciół

Kiedy więc przyszedł do Bailey, było wiadomo, że ich spotkanie – zresztą jak zawsze – będzie pełne emocji. Dlatego opiekunka psa włączyła kamerę.

Na nagraniu widzimy, jak mężczyzna schyla się do leżącej suczki i zaczyna ją głaskać, a ta nie potrafi kryć radości. Macha wesoło ogonkiem i jest mu wdzięczna za setki wspólnie spędzonych chwil.

Tej niezwykłej parze wystarczyło spojrzenie, by połączyła ich nić porozumienia. Kiedy patrzymy na spotkanie tego fantastycznego duetu wiekowych i schorowanych, ale wspaniałych istot, nie możemy powstrzymać łez. Ich ostatnie pożegnanie to dowód na to, jak poruszające i ważne może być poczucie dzielenia tego samego doświadczenia.

Opiekunka Bailey nagrała na jej cześć również inny filmik: z kompilacją ich wspólnych radosnych chwil. Na samym końcu nagrania widać, że suczka została skremowana, a jej prochy spoczywają w domu na honorowym miejscu. Z pewnością wszystkie nagrania przyniosą kobiecie otuchę, kiedy zatęskni za czworonożną przyjaciółką.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz