Reklama

Golden retriever słyszy głos Pavarottiego. Reakcja psa przyprawia o gęsią skórkę!

Golden retriever słucha Pavarottiego dog-wow

Gdy zostawiasz swojego pupila z włączoną muzyką, mogą wydarzyć niezwykłe rzeczy. Jednak to, co zrobił ten golden retriever przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Golden retriever Hugo z Nortumbrii w północnej Anglii, miał właśnie udać się do ogrodu, aby załatwić swój "interes", kiedy jego uwagę przykuł tenor Luciano Pavarotti, a dokładnie jego brawurowe wykonanie utworu Nessun Dorma.

Zahipnotyzowany potężnym głosem tenora, Hugo podszedł do telewizora i wsłuchiwał się z niesłabnącą uwagą w ostatnie takty utworu. Na tym, jednak nie koniec!

Wysokie tony

Hugo rozsiadł się przed ekranem, ale podziwiał legendę opery tylko przez krótką chwilę. Kiedy Pavarotti uderzył w wysokie tony, Hugo odchylił głowę do tyłu i zaczął wyć wraz z tenorem.

I choć Hugo nie do końca był zgrany ze śpiewakiem, to swój brak umiejętności technicznych nadrabiał entuzjazmem. Golden retriever kontynuował swój duet z tenorem intonując kolejną serię imponującego wycia aż do momentu, gdy utwór osiągnął punkt kulminacyjny

Gdy aria dobiegła końca, Hugo z dumą wsłuchiwał się w długi aplauz. Czworonóg za dowód uznania publiczności odwdzięczył się głośnym szczekaniem. W końcu był przekonany, że te gromkie brawa są dla niego!

Internauci czekają na bis

Filmik został opublikowany przez właścicieli czworonoga na Reddicie. W błyskawicznym tempie zyskał sympatię internautów. Pod nagraniem pojawiło się już ponad tysiąc pozytywnych komentarzy

"Ten psiak ma solidny baryton" - napisał jeden z użytkowników.

"To najlepsza rzecz, jaką widziałem w tym tygodniu"- dodał inny. 

Nam nie pozostaje nic, tylko się z tym zgodzić! :) 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz