Reklama

"Ze łzami w oczach": rodzina oddaje psa do schroniska i zaczyna się dramat

Duży pies miks kundla i pasterskiego dog-sad

To był prawdziwy dramat dla tego kundelka i jego nowej rodziny, która nie potrafiła znaleźć innego rozwiązania, jak oddać czworonoga do ponownie do schroniska.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dla kundla Olego świat się ponownie zawalił. W końcu znalazła się rodzina, która zdecydowała się go zaadoptować, ale radość nie trwała długo. „Nie dogadali się”.

Ole nie rozumie decyzji swoich nowych opiekunów. Przecież jest taki słodki, uwielbia bliskość, długie spacery i zabawy! „Co jest ze mną nie tak?” – zdają się pytać jego oczy.

Powód? Dzieci!

Powodem rozstania z nową rodziną okazały się dzieci. Ole, mający pasterskich przodków, a więc również silny instynkt opiekuńczy, kiedy widzi małe dzieci, staje się zazdrosny i może zareagować gwałtownie. Dlatego nowi opiekunowie psiaka ze łzami w oczach postanowili go zwrócić.

Dla pracowników schroniska Delitzsch w Saksonii ten nieoczekiwany zwrot wydarzeń był prawdziwym ciosem. Już myśleli, że nareszcie udało się znaleźć Olemu dom! A tu znowu biedak wrócił do punktu wyjścia. 

Ratownicy zwierząt szukają Olemu nowego domu, w którym tym razem będzie mógł pozostać na zawsze. Mocno trzymamy kciuki za psiaka.

Jeśli Ty też chciałbyś pomóc bezdomnemu psiakowi, koniecznie zajrzyj do naszych ogłoszeń.
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz