Reklama

Ten golden retiever uwielbia wodę: siedzi w basenie tak długo aż... zasypia (VIDEO)

Ten golden retiever uwielbia wodę: siedzi w basenie tak długo aż... zasypia (VIDEO) dog-happy
Już od czasów szczenięcych Mayla miała potrzebę bycia blisko wody. Teraz suczka ma już 6 lat i nadal hołduje zasadzie – gdzie woda, tam odpoczynek!

Już od czasów szczenięcych Mayla miała potrzebę bycia blisko wody. Teraz suczka ma już 6 lat i nadal hołduje zasadzie – gdzie woda, tam odpoczynek!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 10.10.2020, 13:08, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

John Sabol, tata Myli, mówi, że jego pies w zasadzie nie lubi pływać. To co ma znaczenie, to odprężający wpływ wody na zachowanie psiaka. Suczka uwielbia odpoczywać w okolicy basenu czy jeziora. 

Za każdym razem, gdy rodzice Mayli przebierają się w stroje kąpielowe, pies biegnie do nich z piłeczką tenisową w zębach, oświadczając tym samym, że jest gotowy do aportowania w wodzie. 

Aport

Myla wskoczy za piłką do wody i zrobi dookoła niej kilka okrążeń tylko po to, żeby za chwilę wyjść z mokrą sierścią na basenowe schodki i wylegiwać się na nich. Niedawno John opublikował na Twitterze nagranie swojego psa, na którym ten zasnął w basenie. 

Na filmie widać jak Mayla zasypia w wodzie z piłeczką tenisową w pysku. Po przebudzeniu suczka zachowuje się tak, jakby nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego.

Poniżej możecie obejrzeć ten przeuroczy film, a jeśli zaciekawiła Was historia Mayli, to koniecznie zobaczcie innego golden retievera relaksującego się w basenie.
 

Źródło: buzzbos.com 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz