Reklama

Kobieta widzi na ulicy samotnego trzylatka, a za nim pitbulla bez smyczy i natychmiast woła o pomoc

Kobieta widzi na ulicy samotnego trzylatka, a za nim pitbulla bez smyczy i natychmiast woła o pomoc dog-wow © YouTube: @ FOX 2 St. Louis

Na początku października na ulicy w St. Loius (USA) znaleziono samotnie spacerujące, bose dziecko w piżamie w towarzystwie psa rasy pitbull!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Taylor, mały chłopczyk, niedawno zaczął naukę chodzenia. Jego ciekawska natura doprowadziła do tego, że pewnego ranka udało mu się uciec spod czujnego ojcowskiego oka.

Wykorzystując nowo zdobyte umiejętności chłopiec postanowił zwiedzić okolicę.

Na spacerze

Sąsiadka chłopca spacerowała ze swoimi dwoma psami o 8 rano, kiedy zauważyła go w towarzystwie ogromnego pitbulla. Jak  można się domyślić była zszokowana tym widokiem, ale również tym, jak bardzo pies wydawał się pilnować dziecka i upewniać się, że nic mu się nie stało.

Kobieta podeszła do malucha, aby sprawdzić, czy nic mu nie jest.Taylor był bardzo zadbany i czysty, ale... nie miał na stopach butów.

Czy zgubili Państwo dziecko?

Pierwszą myślą  było odprowadzenie Taylora do domu. Przez jakiś czas kobieta pukała od drzwi do drzwi, pytając sąsiadów, czy rozpoznają malucha. Zamieściła również post na grupie sasiędzkiej na Facebook'u.

W tym samym czasie ojciec Taylora zaalarmował policję o zniknięcie synu. W międzyczasie na szczęście mężczyzna zobaczył post na Facebook'u i natychmiast zgłosił sie po synka.

Ciekawski maluch wrócił do domu. A co do psa, okazało się, że jest bezpański. Przybyła na miejsce zdarzenie policja natychmiast zajęła się przekazaniem pitbulla do schroniska. 
 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz