Reklama

Szczeniak spada z czwartego piętra, ale grupa nastolatków wykazuje się niesamowitym refleksem!

Pies wygląda przez okno dog-wow

Grupa młodych ludzi znajdowała się we właściwym miejscu i we właściwym czasie, kiedy doszło sytuacji, która mogła zakończyć się tragedią.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 11.10.2020, 17:02, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Do tej mrożącej krew w żyłach sceny doszło kilka dni temu w miejscowości Lagnieu w południowo-wschodniej Francji. Z czwartego piętra spadł 6-miesięczny szczeniak!

Na szczęście, grupa nastolatków znajdowała się w pobliżu i zauważyła, co się świeci. Jeden z młodych mężczyzn pośpieszył z pomocą małemu pieskowi. 

Niewinna zabawa

Szczeniak, pod nieobecność swojej właścicielki, który była w tym czasie pracy, wspiął się na parapet i wyglądał przez otwarte okna. Nagle, maluch spadł z czwartego piętra, a całej sytuacji przyglądała się grupa młodych ludzi w wieku od 15 do 17 lat. 

17-letni Théo natychmiast ruszył do działania. Podbiegł  do okna i wystawił ręce i złapał szczeniaka w połowie lotu! Na szczęście, akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem

To był prawdziwy wyczyn, tym bardziej, że nastolatek miał zaledwie kilka sekund na to, aby uniknąć ogromnej tragedii.

Cały i zdrowy 

Nastolatkowie skontaktowali się z odpowiednimi władzami i pies został zabrany do kliniki weterynaryjnej w Pont-d'Ain. Lekarz stwierdził, że nie szczeniak nie ma żadnych obrażeń! Jeszcze tego samego wieczoru, maluch został zwrócony w ręce swojej pani.

Mamy nadzieję, że to ekstremalne doświadczenie na zawsze nauczy go, że nie wolno zbliżać się do okien. Jedno jest pewne, właścicielka psa nigdy więcej nie zostawiać otwartych okien w mieszkaniu!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz