Reklama

Podekscytowany kociak wystawia na próbę cierpliwość dalmatyńczyka. Efekt zaskakuje! (VIDEO)

Do nowego domu właśnie wprowadził się bardzo energiczny kociak, który za cel postawił sobie sprowokować dalmatyńczyka. Ale takiej reakcji psa nie podejrzewał!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 16.10.2020, 11:29, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:48

Kiedy nowy pupil przybywa do nowego domu, w którym mieszka już czworonóg trzeba niemało się napracować, aby współżycie zwierząt układało się idealnie, a w przyszłości stali się dobrymi kumplami.  

Jednym z podstawowych aspektów w świecie zwierząt jest zapach. To dlatego tak ważne jest, aby pozwolić małemu kociakowi odkryć otaczający go świat noskiem. W ten sposób maluch dobrze pozna swoje otoczenie.

Oaza spokoju

Wygląda na to, że tak właśnie poznaje świat kotka Cleo, jedna z bohaterek fimiku opublikowanego przez Jennifer Pogue na Youtube. Drugi bohater to dalmatyńczyk Louie, który mieszka ze swoją panią już od kilku dobrych lat. 

Kotka swoje pierwsze dni w nowym domu poświęciła na badanie terenu. A dokładnie, wystawianiu na próbę cierpliwości dalmatyńczyka. Cleo zbliżała się do psa, wąchała go, skakała po nim, a nawet w niego uderzała. To tylko małe klapsy, żeby zwrócić na psa swoją uwagę. 

Louie reagował na zaczepki malucha ze stoickim spokojem. Pozostawał praktycznie niewzruszony i nie dał się "zastraszyć" nowej współlokatorce.

Kociak pełen energii ©Youtube

Dalmatyńczyk to rasa, która bez problemów dogaduje się z innymi zwierzętami domowymi, To również psy, które lubią się bawić i mają niemało cierpliwości. Najlepszym tego dowodem jest Louie.

Louie jest przyzwyczajony do wybryków Cleo, ponieważ uczestniczył w jej wychowywaniu odkąd skończyła dwa tygodnie - czytamy w opisie video.

Trzeba przyznać, że Cleo to zadziorny kotek!