Reklama

Podekscytowany kociak wystawia na próbę cierpliwość dalmatyńczyka. Efekt zaskakuje! (VIDEO)

Dalmatyńczyk i kotka dog-cat-happy

Do nowego domu właśnie wprowadził się bardzo energiczny kociak, który za cel postawił sobie sprowokować dalmatyńczyka. Ale takiej reakcji psa nie podejrzewał!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy nowy pupil przybywa do nowego domu, w którym mieszka już czworonóg trzeba niemało się napracować, aby współżycie zwierząt układało się idealnie, a w przyszłości stali się dobrymi kumplami.  

Jednym z podstawowych aspektów w świecie zwierząt jest zapach. To dlatego tak ważne jest, aby pozwolić małemu kociakowi odkryć otaczający go świat noskiem. W ten sposób maluch dobrze pozna swoje otoczenie.

Oaza spokoju

Wygląda na to, że tak właśnie poznaje świat kotka Cleo, jedna z bohaterek fimiku opublikowanego przez Jennifer Pogue na Youtube. Drugi bohater to dalmatyńczyk Louie, który mieszka ze swoją panią już od kilku dobrych lat. 

Kotka swoje pierwsze dni w nowym domu poświęciła na badanie terenu. A dokładnie, wystawianiu na próbę cierpliwości dalmatyńczyka. Cleo zbliżała się do psa, wąchała go, skakała po nim, a nawet w niego uderzała. To tylko małe klapsy, żeby zwrócić na psa swoją uwagę. 

Louie reagował na zaczepki malucha ze stoickim spokojem. Pozostawał praktycznie niewzruszony i nie dał się "zastraszyć" nowej współlokatorce.

Kociak pełen energii ©Youtube

Dalmatyńczyk to rasa, która bez problemów dogaduje się z innymi zwierzętami domowymi, To również psy, które lubią się bawić i mają niemało cierpliwości. Najlepszym tego dowodem jest Louie.

Louie jest przyzwyczajony do wybryków Cleo, ponieważ uczestniczył w jej wychowywaniu odkąd skończyła dwa tygodnie - czytamy w opisie video.

Trzeba przyznać, że Cleo to zadziorny kotek!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz