Reklama

Husky spotyka małego kociaka: nagle wszystko zaczyna się dziać bardzo szybko (VIDEO)

Husky und Kätzchen dog-cat-happy

Wielu zwierzętom nie jest łatwo, gdy pod ich dachem pojawia się nowy czworonóg. Tak też jest w przypadku tego husky’ego i trzykolorowego kociaka.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

To było jak historia Dawida, który musi zmierzyć się z gigantycznym Goliatem, z tym, że w tym przypadku doszło do zwycięstwa bez walki.

Husky ma instynkt łowiecki, stąd kiedy w jego orbicie pojawia się malutki kotek, nigdy nie można być pewnym, co się wydarzy. Dlatego ten filmik oglądamy z zapartym tchem.

Para, która trzyma Was w napięciu

Mała trikolorka podchodzi niezdarnie do leżącego psa, nic sobie nie robiąc z jego kilkunastokrotnie większych rozmiarów. Szturcha psiaka, wchodzi pod niego i totalnie nie zważa na to, że to sytuacja potencjalnie niebezpieczna. Jak reaguje pies?

Husky z zaciekawieniem futrzaną kulkę - jest ewidentnie zafascynowany nowym stworzeniem w swojej domowej twierdzy. To niemal pewne, że między zwierzętami w tym momencie nawiązała się nić sympatii, która w przyszłości może przerodzić się we wspaniałą przyjaźń.

Opiekunowie zwierząt, pamiętajcie!

Kiedy w domu pojawia się nowy zwierzak, warto zadbać o to, by czworonogi miały odpowiednie warunki do bezpiecznego poznania się. Bardzo ważne jest, aby je wzajemnie przedstawić. To dotyczy w szczególności relacji psów i kotów.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz