Reklama

Golden retriever pozuje do selfie z opiekunką, ale na plan pierwszy wysuwają się... pośladki

Golden retriever i jego opiekunka dog-happy

Porter stał się sensacją w Internecie nie ze względu na jego uroczy, mały pyszczek lub duże czekoladowe oczy, ale ze względu na... pupę!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Alyssa Isabel jest dumną mamą Portera – pięknego szczeniaka rasy golden retriever. Wiedząc, jak szybko rosną psy, Alyssa dokumentuje rozwój szczeniaka na zdjęciach.

Od czasu do czasu robi sobie selfie, na którym trzyma Portera w ramionach. Jak można się spodziewać, każde zdjęcie Portera z pewnością sprawi, że wszyscy będą w niego zapatrzeni. Jednak ostatnie zdjęcie tych dwojga naprawdę przyciągnęło uwagę internautów i to nie ze względu na wspaniały wygląd szczeniaka czy nawet to, jak bardzo urósł.

Pupa jak marzenie

Alyssa zrobiła dziesiątki zdjęć Portera, odkąd go adoptowała, więc początkowo nie zwróciła uwagi na drobny szczegół, który pojawił się na fotografii.

Przeglądając je, zauważyła szczegół, który sprawił, że wybuchła głośnym śmiechem.

Na jednym ze zdjęć Porter wygląda tak, jakby miał "ludzkie" pośladki. Gdy Alyssa trzymała go w ramionach, tak jakby trzymała niemowlę, jego pupa została ściśnięta tak, że na plan pierwszy wybiły się kształtne psie pośladki. 

Alyssa udostępniła zdjęcie na Twitterze, a pupa Portera szybko stała się popularna wśród internautów. Niektórzy jednak nadal wolą podziwiać pysk uroczego szczeniaka.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz