Reklama

Te trzy najbardziej fotogeniczne kundelki świata podbiły serca 10 mln internautów! (VIDEO)

Trzy psy, których wyjątkowe zdolności podbiły Instagram są tak niesamowite, że internauci oglądający ich zdjęcia twierdzą, że to niemożliwe! Zobaczcie sami.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 13.10.2020, 13:44, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:48

 Moja, Rana i Mateo – trzy psy mieszkające w Niemczech uwielbiają, kiedy się je fotografuje. Są fotogeniczne i ich opiekunowie umieszczają na Instagramie mnóstwo ich zdjęć. 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że psy potrafią odtworzyć swoje pozy ze zdjęć! Wystarczy, że Vanessa lub Rafael pokażą im zrobione wcześniej zdjęcie i psy ustawią się w identyczny sposób!

Sprytne psy czy fotomontaż? 

Video, na którym widać nietypowe zachowanie piesków zostało odtworzone już ponad 10 mln razy. Internauci nie mogą uwierzyć w to, że psy są tak sprytne i wystarczy im rzut oka na obraz by odtworzyć w domu całą pozę. A wy jak uważacie? Fotomontaż czy nie? 


Poza tym, że pieski w fantastyczny sposób pozują do zdjęć, to tworzą też wspaniałą, multikulturową rodzinę. Mateo, największy piesek, który w wypadku stracił łapkę pochodzi z Grecji, Rana to 100% Portugalka, a Mojo pochodzi z Niemiec. To wspaniale, że wszystkie znalazły dom u Rafaela i Vanessy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

fall 🍁 in love #autumnvibes

A post shared by verpinscht © (@verpinscht) on