Reklama

Pozy, w jakich te kundelki pozują do zdjęć podbiły serca 10 mln internautów! (VIDEO)

Trzy psy leża na plaży dog-happy

Trzy psy, których wyjątkowe zdolności podbiły Instagram są tak niesamowite, że internauci oglądający ich zdjęcia twierdzą, że to niemożliwe! Zobaczcie sami.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

 Moja, Rana i Mateo – trzy psy mieszkające w Niemczech uwielbiają, kiedy się je fotografuje. Są fotogeniczne i ich opiekunowie umieszczają na Instagramie mnóstwo ich zdjęć. 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że psy potrafią odtworzyć swoje pozy ze zdjęć! Wystarczy, że Vanessa lub Rafael pokażą im zrobione wcześniej zdjęcie i psy ustawią się w identyczny sposób!

Sprytne psy czy fotomontaż? 

Video, na którym widać nietypowe zachowanie piesków zostało odtworzone już ponad 10 mln razy. Internauci nie mogą uwierzyć w to, że psy są tak sprytne i wystarczy im rzut oka na obraz by odtworzyć w domu całą pozę. A wy jak uważacie? Fotomontaż czy nie? 


Poza tym, że pieski w fantastyczny sposób pozują do zdjęć, to tworzą też wspaniałą, multikulturową rodzinę. Mateo, największy piesek, który w wypadku stracił łapkę pochodzi z Grecji, Rana to 100% Portugalka, a Mojo pochodzi z Niemiec. To wspaniale, że wszystkie znalazły dom u Rafaela i Vanessy. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz