Reklama

Jennifer Aniston pokazuje nowego szczeniaczka, ale uwagę fanów przykuwa "dziwny" szczegół

a sleeping puppy dog-happy © jenniferaniston - Instagram

Jennifer Aniston udostępniła na Instagramie krótkie wideo ze swoim nowym szczeniaczkiem w roli głównej. Choć jest super uroczy, uwagę fanów przykuł inny szczegół.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 14.10.2020, 16:58, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Znana aktorka i była gwiazda serialu "Przyjaciele" darzy psy wielką miłością. Jest już dumną opiekunką sznaucera o imieniu Clyde i białego pitbulla o imieniu Sophie.

Niedawno Aniston adoptowała kolejnego szczeniaka z organizacji Wagmor Pet Hotel zajmującej się psią pielęgnacją, ale również ratowaniem i adopcją czworonogów w Los Angeles.

Przedstawiła go fanom za pośrednictwem krótkiego video na Instagramie, na którym futrzany słodział żuje gryzak odpływając w drzemkę.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Fani zachwycili się maluchem, chociaż ich uwagę przykuło głównie jego imię - Lord Chesterfield!

Aniston nie wyjaśniła skąd wzięła inspirację do tego zabawnego imienia, ale powiedziała, że ​​to miłość od pierwszego wejrzenia.

„Cześć. Chciałabym przedstawić wam najnowszego członka naszej rodziny… to jest (bardzo zmęczony) Lord Chesterfield” - napisała aktorka. „Natychmiast skradł mi serce!”

Lord Chesterfield był osiemnastowiecznym brytyjskim pisarzem i mężem stanu. Był znany z płomiennych mów i gwałtowności, tak więc, ze względu na Jennifer, mamy nadzieję, że mały Lord „Chestie” nie pójdzie w kroki swojego imiennika.

 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz