Reklama

Mały dalmatyńczyk odkrywa swoje odbicie w lustrze. Jego reakcja jest rozbrajająca! (Video)

Dalmatyńczyk przygląda się sobie w lustrze dog-happy

Odkrywanie odbicia w lustrze to dla czworonogów prawdziwa frajda, a dla ich właścicieli nie lada zabawa. Tak też było w przypadku tego uroczego dalmatyńczyka!

 
 
 
 
Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 19.10.2020, 12:46, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Prawdopodobnie każdy, kto dzieli swoje życie z psem, doświadczył tej chwili, gdy pupil odkrył w domu lustro. Podczas gdy czworonogi odkrywają nowe pozy, ich właściciele zanoszą się śmiechem

Jedne pieski zbliżają się do lustra, aby zobaczyć, kto ukrywa się po drugiej stronie, inne natomiast patrzą na swoje odbicie ze zdumieniem.

Są też takie czworonogi, które zapraszają do zabawy własny wizerunek.

Kto tam jest w lustrze?

Na nagraniu widzimy małego dalmatyńczyka, który w rozbrajający sposób reaguje na swoje odbicie w lustrze. Jego zachowanie jest bardzo zróżnicowane i przechodzi przez wszystkie możliwe stany!

Na początku wydaje się, że piesek nawet nie zauważa lustra. Ale kiedy zda sobie sprawę z jego obecności zaczyna się trochę denerwować, jest zagubiony i nie wie jaką strategię obrać, aby poradzić sobie z tą niecodzienną dla siebie sytuacją.
 

perro dalmata frente a espejo
Dalmatyńczyk przygląda się sobie w lustrze ©YouTube Dalmatian pup Mamama

Dalmatyńczyk najpierw wnikliwe przygląda się temu, co widzi w lustrze. Patrzy tak jakby pragnął, aby ten drugi pies zniknął. Ale kiedy znów go widzi, próbuje się z nim pobawić

Jednak szybko orientuje się, że coś jest nie tak. Uderza w lustro, aby go odstraszyć, a na koniec próbuje odpędzić swoje odbicie, szczekając na nie.

Zrezygnowany, wybiera bezpieczniejszą drogę, aby uciec od czworonoga w lustrze. Dalmatyńczyk, aby zaznać upragnionego spokoju, próbuje wspiąć się na łóżka swoich właścicieli

Naukowcy wciąż wciąż nie są pewni, czy psy są w stanie rozpoznać swoje odbicie w lustrze. Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz