Reklama

Umierający pies puka do drzwi, żeby prosić o pomoc

zabiedzony pies dog-wow

Ta opowieść jest naprawdę niesamowita. Tego dnia życie człowieka, który usłyszał pukanie do drzwi na zawsze się zmieniło. A przede wszystkim życie tego zabiedzonego, umierającego pieska.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dan Van Coppenolle mieszka w Bronsville w Texasie. W 2015 roku siedział w domu na kanapie oglądając TV, kiedy usłyszał pukanie do drzwi. Nie spodziewał się gości, ale podszedł do drzwi sprawdzić, kto stoi na progu. Przez wizjer nie zauważył nikogo. Mimo tego otworzył drzwi. 

Na progu stał pies. Był w koszmarnym stanie. Przeraźliwie chudy i zabiedzony. Jego stan był naprawdę straszny. Jego mina mówiła „Pomóż mi”. 

Dan nie wahał się długo. Zaprosił psa do domu. Był przekonany, że pies się zgubił i uda mu się znaleźć jego opiekunów. 

Nowe życie

Dan zrobił psu sporo zdjęć i opublikował je na Facebook'u. Miał nadzieję, że dotrą do opiekunów psa. Uzyskał spory zasięg – ponad 600 udostępnień i mnóstwo komentarzy.

Ludzie proponowali mu nawet zrzutkę na weterynarza i jedzenie dla psa. Jedna z kobiet, propomowała że może zaadoptować psa. Opiekunów nie udało się jednak znaleźć. 

Dan udał się z psem do weterynarza. Okazało się, że psa zaatakowała nużyca. Kobieta, która zaproponowała opiekę nie zniechęciła się jednak, mimo tego, że wiedziała, iż walka o zdrowie psa będzie długa i kosztowna.  

Zabiedzona psiunia zyskała nowy dom i opiekę.  A wszystko dlatego, że pewnego dnia odważyła się poprosić o pomoc, a człowiek, który otworzył drzwi, miał dobre serce i wiedział, jak wykorzystać social media dla dobrego celu. 

 

*** WONDERFUL RESCUE :) "Help! This dog showed up at our home near Rio Del Sol area this morning," wrote Dan Van...

Posted by Kathryn Allen on Tuesday, November 10, 2015
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz