Reklama

Malutki rottweiler znajduje kilogramowy worek karmy i... zjada cały!

Malutki rottweiler znajduje kilogramowy worek karmy i... zjada cały! dog-wow © Pixabay

Ten szczeniak przyszedł na wizytę do weterynarza ze zdecydowanie pełnym brzuchem. 

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Mądrość ludowa mówi, że psy mają żołądki bez dna. Kiedy szczenię dorasta, opiekunowie uczą go kontroli nad ilością spożywanego pokarmu, ale jak widać, nie zawsze się to udaje. 

Dwumiesięczna suczka rasy rottweiler znalazła w domu kilogramowy worek z karmą. Pies podjął błyskawiczną decyzję – trzeba zjeść wszystko, dopóki ktoś nie zauważy i nie zabierze przysmaku!

Za ten wyczyn nie przyznajemy nagrody

Mała była bardzo dumna ze swojego wyczynu. Właściwie, po zjedzeniu takiej ilości karmy, suczka była praktycznie nieruchoma. Jej brzuszek przypominał napompowany balonik, który jest na granicy pęknięcia.

Mimo to, witając się z weterynarzem, suczka miała wyraz pyska, który zdawał się mówić „Niczego nie żałuję! Chcę więcej!”. 

Lekarz podjął decyzję o wywołaniu wymiotów. Treści żołądka suczki wskazywały na to, że nie zadawała sobie ona nawet trudu, aby gryźć i przeżuwać karmę.

©Facebook I Love Veterinary Medicine

Pamiętajmy, jeśli szczeniak lub dorosły pies je za dużo, może cierpieć na niestrawność lub podrażnienie jelit. Wymioty i biegunka mogą wystąpić nawet do 6-12 godzin później.

Szczenięta i ich psoty zawsze wywołują uśmiech, ale niektóre sytuacje mogą skończyć się bardzo nieciekawie! Miejmy szczenięta zawsze na oku.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz