Reklama

Wdzięczny za uratowanie życia, ten bezdomny pitbull nauczył się sztuczki, która rozbraja wszystkich!

Toro lubi się przytulać dog-wow

Toro całe swoje życie spędził na dworze. Na szczęście, w porę go uratowano. Teraz pies wyraża swoją wdzięczność w wyjątkowo uroczy sposób.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Toro ma tylko pięć lat. W październiku zeszłego roku odebrano go z opuszcznego domu, w którym ktoś go porzucił przykutego do ogrodzenia z 7-kilogramową obrożą na szyi, obok dwóch innych psów.

Rok później czworonóg znalazł się bezpiecznych rękach Town of Hempstead Animal Shelter w stanie Nowy Jork. Pracownicy podejrzewali, że pieskiem cały życie nikt się nie opiekował. Doskonale wiedzieli, że może zająć mu trochę czasu, zanim przyzwyczai się do nowego otoczenia i zaufa ludziom.

Uroczo wdzięczny piesek

Personel szukał stałego domu dla pieska, ale niestety na razie nie udało się znaleźć docelowego opiekuna. 

Mimo to piesek jest wyraźnie zadowolony ze swojego aktualnego miejsca zamieszkania. Okazuje to wyjątkowo osobliwy sposób. Piesek uwielbia pieszczoty i przytula się do każdego, kogo spotka na swojej drodze

Toro ma swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad 10 tysięcy osób. Wolontariusze regularnie publikują rozczulające zdjęcia pieska, który tuli się do personelu. Piesek nie zawsze jednak było tak otwarty na ludzi. 

Długa droga do adopcji 

"Kiedy wszedł pierwszy raz, był bardzo zdenerwowany i zamknięty. Czuł się bardziej komfortowo z ludźmi, do których był przyzwyczajony, ale w warunkach schroniskowych nadal jest trochę zestresowany" - przyznała w The Dodo Melissa Fogarty, opiekunka czworonoga w schronisku. 

Toro potrzebuje domu, który kto da mu nie tylko dużo miłość, ale też cierpliwości. Odnajdzie się w domu, gdzie mieszkają dorośli. Toro nigdy nie był odpowiednio socjalizowany i szkolony przed przyjazdem do naszego schroniska i prawdopodobnie żył całe czas na zewnątrz.

“Bardzo byśmy chcieli zobaczyć tego pieska w kochającym domu, po tym wszystkim, co przeszedł, zasługuje na to, co najlepsze”- dodaje wzruszona Melissa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everyone please give Toro a warm welcome to Instagram! 👏 Please read his sad story below & let’s get to work! 💪 #AdoptToro . . . Meet Toro- Toro is our handsome 5 year old boy who came to us after being seized off a property with two other dogs. Toro was found with a 15.7 lb pound collar and chain around his neck, tied to a fence, at an abandoned home. Thankfully, we removed them off their chains and brought them to safety. Toro is still waiting for his forever home, with someone who will give him structure, love, and patience. Toro is shy but super sweet and affectionate when he gets to know you. Toro is looking for an adult only home due to guarding he displayed in his last adoptive home. Toro was sadly never properly socialized and trained prior to coming to our shelter and possibly lived outside his entire life. It is very important to give Toro structure, have him crate trained and teach him basic obedience. Toro is recommended to be the only pet. We want to see this boy in a loving home, after all he's been through, he deserves the best. If would like to inquire about any of our animals please contact our placement team at: T:(516)785-5220 E: [email protected] . . #pittie #pittienation #pittielove #pitt #pibble #pibbles #dontbullymybreed #dontbullymybully #terriersofinstagram #terriermix #shelterdog #mutts #muttstagram #muttskickbutt #pitbullsofficial #pitbullsarelove #nassaucounty #suffolkcounty #adoptme

A post shared by Toro (the homeless hugger) (@adopt_toro_who_hugs) on

Źródło: The Dodo

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz