Reklama

Ekspert ds. zwierząt chciał uratować kociaka. Nie spodziewał się, że naje się takiego wstydu

kontener na odzież cat-wow © Pixabay.com

Kiedy zaalarmowana straż pożarna przybyła na miejsce i rozcięła kontener, z którego dochodziły piski, dla eksperta zaczął się sądny dzień. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dr Alan McElligott jest asystentem profesora na Uniwersytecie Roehamptom w Londynie. Zajmuje się komunikacją zwierząt. W teorii powinien zatem być w niej ekspertem. Akcja, w której uczestniczył kilka dni temu, pokazuje jednak, że być może powinien skupić się mocniej na przedmiocie swojego doktoratu…

Piszczenie z kontenera z odzieżą 

Dr McElligot szedł na wykład, kiedy z pobliskiego kontenera na odzież usłyszał „bardzo przekonujące popiskiwanie”. Podszedł bliżej i zaczął nasłuchiwać. Faktycznie – z kontenera dobiegały niepokojące dźwięki przypominające kocie zawodzenie. Naukowiec natychmiast zadzwonił po straż pożarną. 

Szokujące znalezisko 

Kiedy ratownicy po 90 minutach przyjechali na miejsce i sami usłyszeli piszczenie, nie wahali się ani chwili. Natychmiast zaczęli interwencję, która skończyła się otwarciem kontenera i odnalezieniem … pluszowej zabawki na baterię. 

Ekspert od komunikacji zwierząt był w szoku. Jak napisał później w social mediach, był przekonany, że słyszy dwa głosy – dorosłego kota i kociaka. Straż pożarna, która przyjechała na miejsce, również dała się zwieźć zabawce, która – jak widać – musiała być naprawdę sugestywna, skoro przekonała aż tyle osób! Na miejscu zdarzenia poza ekspertem było również trzech policjantów i dwóch strażaków – a wszystko dla pluszaka! 

Kiedy McElligott opublikował swoją historię w social mediach, okazało się, że wiele osób posiadało podobną zabawę tej samej marki. Osoby te potwierdzały, że faktycznie odgłos przez nią wydawany brzmi niepokojąco podobnie do zdenerwowanego kota. 

 

Animal expert reveals he was left red faced after fire fighters pulled out a toy cat he thought was an adult and a kitten.

Posted by Deadline News on Thursday, October 22, 2020
 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz