Reklama

Po suto zakrapianej nocy, kładzie się spać. Gdy rano wchodzi do salonu, nie wierzy w to, co widzi!

Pogoń za psem na ulicach Bangkoku dog-wow

Czasami zbyt duża ilość alkoholu może prowadzić do dziwnych zdarzeń. Najwidoczniej Yutthaphum Kaewekhem z Tajlandii wypił o jeden kieliszek za dużo.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 24.10.2020, 10:23, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Wszystko zaczęło się dość niewinnie. Yutthaphum Kaewekhem, aka Boom wybrał się do baru z przyjacielem i najwidoczniej wypił o jeden kieliszek za dużo.

To sprawiło, że młody mężczyzna zupełnie nie pamiętał, co wydarzyło się poprzedniej nocy! Następnego ranka w salonie czekała na niego ogromna niespodzianka

A jego przyjaciel wszystko sfilmował.

Zabłąkany pies na drodze

Na ulicy, Boom natknął się na bezpańskiego psa i postanowił zabrać go ze sobą do domu. Następnego dnia, kiedy się obudził, na środku swojego salonu zobaczył czworonoga, ale kompletnie nie pamiętał skąd się tam wziął!

Cała scena został uwieczniona przez przyjaciela Booma na telefonie. Zdziwiony mężczyzna zupełnie nie rozumiał, co zwierzę robi jego domu. W końcu jego kolega wyjaśnił mu całą sytuację.

Zaskoczony chłopak postanowił oddać psa. Zabrał czworonoga do restauracji, gdzie go znalazł, a w międzyczasie dał mu coś do jedzenia. 

Całkowita zmiana decyzji

Kiedy młody mężczyzna dowiedział się, że pies jest bezdomny i nie ma rodziny, Boom zmienił decyzję. Postanowił przyjąć czworonoga na zawsze pod swój dach i zaadoptować go

Teraz piesek wabi się Moo Ta. Tak samo jak miejsce, w którym pierwszy raz Boom i piesek się spotkali.

 

เหล้า+เบียร์+ไวน์ = ซิบหายไง #คำว่าห้ามของมิงอ่ามีมั้ย Mhew Chooarn อีสาสสส ปล.ร้านหมูกระทะหน้าหมู่บ้าน เพื่อนขับรถตอนกลับบ้าน ความเพื่อนคือถ่ายคลิปก่อน แทนจะห้ามกู

Posted by Yutthaphum Kaewekhem on Friday, October 2, 2020

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz