Reklama

Spojrzenie tej kotki zapiera dech w piersiach: jej kolor oczu jest zupełnie niezwykły

Noxy kotka o hipnotyzujących oczach cat-wow

Na pierwszy rzut oka Noxy to zwyczajna czarna kotka. Ale jej spojrzenie jest hipnotyzujące. Nic dziwnego, że Noxy stała się gwiazdą instagrama.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Wszystko za sprawą niezwykłych oczu kotki, które mają ognisty kolor.

Obok intensywnego koloru oczu kotki nie da się przejść obojętnie. Nie dziwi więc fakt, że Noxy podbiła serca internautów

Czy te oczy mogą kłamać?

Kotka urodziła się w styczniu 2019 roku i ma blisko dwa lata. Mieszka w Holandii wraz ze swoją rodziną.

Kiedy ta brytyjska kotka krótkowłosa otwiera oczy, zwyczajnie nie można przestać na nią patrzeć. Być może dlatego, kiedy właściciele poznali Noxy, zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia.

Choć w przypadku kotów brytyjskich krótkowłosych dopuszcza się wszystkie barwy szaty, kolorem najczęściej poszukiwanym przez przyszłych opiekunów jest niebieski. Właśnie w tej odmianie umaszczenia najczęściej spotykamy brytyjczyki. Tymczasem Noxy ma lśniąco czarną sierść, która w połączeniu z niepowtarzalnym odcieniem oczu, robi piorunujące wrażenie.

Warto wiedzieć, że brytyjczyki to nie tylko piękne koty - mają również ujmujący charakter. Lubią pieszczoty i bardzo cenią sobie obecność opiekunów.

Rzesza fanów w interencie 

Właściciele Noxy postanowili wykorzystać niezwykłą urodę swojej pupilki i stworzyli jej konto na Instagramie.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Natychmiast poddali się hipnotyzującym spojrzeniu Noxy. Dziś kotka na Instagramie kotka ma blisko 12 tysięcy obserwujących i ta liczba ciągle rośnie.

 

 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz