Reklama

Chihuahua używa golden retrievera jako podnóżka, a ten posłusznie się słucha (VIDEO)

<p>Mały Tim nie odstępuje Bena na krok</p> dog-happy

Ben i Tim to dwaj psi przyjaciele. Drobniutki Timmy podąża za swym większym przyjacielem krok w krok… Nic dziwnego, Ben służy mu jako poduszka, podnóżek, a nawet środek lokomocji!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano 31.10.2020, 12:29, aktualizacja dnia 17.06.2021, 10:52

Gdy w 2016 r. do domu tymczasowego dla psów (i czasem kotów) w amerykańskim stanie Illinois przyjechał z Teksasu Tim, malutki pies rasy chihuahua, natychmiast wybrał Bena – psa pokaźnych rozmiarów i wielkiej łagodności – na swojego osobistego trenera, przyjaciela i… jak się później okazało, szofera.

Ben nie zaprotestował. Od razu pokochał drobnego, rezolutnego Tima.

Przyjaźń od pierwszego wejrzenia

„Pewnego dnia weszłam do salonu. Ben leżał na kanapie, a na nim leżał Tim. Moja pierwsza myśl – ‘Jakie to urocze!’ – mówi jedna z opiekunek. Okazało się, że to nie był przypadek. Psy od samego początku tworzyły zgrany duet.

Podwieź mnie!

Ben opiekuje się Timem, a i Tim nie odstępuje swojego towarzysza na krok. Gdy udają się dalej – mały chihuahua wskakuje na grzbiet Bena i jest „podwożony”. Tim umościł się na plecach Bena nawet wtedy, gdy ten wszedł do wody, aby popływać.

Opiekunka przyznaje, że przyjaźń Tima i Bena jest jak przyjaźń dwojga ludzi. Przewija się tu cały wachlarz emocji. Dla Bena jest to szczególnie ważne – nigdy szczególnie nie pasował do pozostałych psów mieszkających w domu tymczasowym, a tu nagle pojawił się Tim.

Tim jest wesoły, żywy, towarzyski, potrafi wpakować się w tarapaty, a jednocześnie potrzebuje bardzo dużo uczucia. Uwielbia się przytulać – a Ben jest wprost do tego stworzony! Spójrzcie tylko na ten uroczy duet!

 

Thanks for sharing the story of Ben and Tim @powerofpositivity 😃

Posted by Big Ben and Tiny Tim on Monday, September 14, 2020

Źródło: TheDodo/com