Reklama

Suczka urodzona przez przednich łap sądziła, że nigdy nie będzie mogła biegać. Wtedy zdarzyło się to

Suczka urodzona przez przednich łap sądziła, że nigdy nie będzie mogła biegać. Wtedy zdarzyło się to dog-happy

Psiak urodzony bez przednich łap w końcu wie jakie to uczucie, gdy wiatr rozwiewa futro podczas biegu!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 28.10.2020, 13:15, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Halo, suczka rasy pirenejski pies górski, miała ciężki start w życie. Urodziła się bez przednich kończyn oraz ze zdeformowaną tylną nogą i została porzucona na poboczu drogi w kartonowym pudełku, ponieważ jej hodowca uznał ją za „bezużyteczną”.

Wtedy pojawił się Jamie Wallace-Griner. Jako założyciel Safe in Austin Animal Rescue Ranch, Jamie spędza cały dzień pomagając psiakom w potrzebie. Gdy tylko zobaczyła Halo, wiedziała, że ten wyjątkowy zwierzak potrzebuje mnóstwo miłości i troski.

Wyjątkowa więź

Jamie zabrała Halo do domu, gdzie mała nawiązała niesamowitą więź z synem kobiety, Jacksonem. 10-letni Jackson ma autyzm i trudno mu nawiązać bliskie przyjaźnie. Widok Jacksona bawiącego się z Halo jest dla Jamie bardzo wzruszający.

"Halo jest aniołem. Dotknęła części serca Jacksona, do której nie mogłam dotrzeć nawet jako jego matka."

- mówi Mama Jacksona.

Halo ma teraz nowy dom, najlepszego przyjaciela i miłość, której potrzebowała. Mimo tego, Halo nadal nie mogła cieszyć się swoimi życiem tak, jak inne szczenięta. Dlatego Jaime skontaktował się z OrthoPets, zespołem projektantów, którzy tworzą niestandardowe protezy dla zwierząt domowych.

Pierwszy spacer

Halo otrzymała nowe nogi na początku października. Jamie myślała, że przyzwyczajenie się Halo do protez potrwa kilka tygodni, ale piesek zaskoczył swoją opiekunkę! Tuż po przymocowaniu sztucznych kończyn, Halo postanowiła wybrać się na przebieżkę!

Teraz Halo może robić to, co każdy inny pies i wreszcie żyje życiem, na które zawsze zasługiwała!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz