Reklama

Sposób, w jaki ten corgi wita psich kolegów na spacerze, jest naprawdę uroczy! (VIDEO)

Sposób, w jaki ten corgi wita psich kolegów na spacerze, jest naprawdę uroczy! (VIDEO) dog-happy

Brak bezpośredniego kontaktu z bliskimi osobami każdemu może dać się we znaki. Ten roczny corgi miał już ewidentnie po dziurki w nosie siedzenia na kanapie i na pierwszym z dłuższych spacerów postanowił przytulać inne psiaki.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Do tej pory mieszkający w Nowym Jorku corgi o imieniu Wallace przytulał wyłącznie członków swojej rodziny. Jako piesek niewielkich rozmiarów, robi to często. Wobec nieznanych ludzi psiak zachowuje początkowy dystans, natomiast innym zwierzętom nie okazywał wiele czułości, ze względu na hierarchię i dominację, która panuje w świecie zwierząt.

Psi savoir-vivre

Teraz Wallace za każdym razem gdy wychodzi na spacer, przytula psiaki spotkane po drodze. Nie robi tego nachalnie. Jako prawdziwy dżentelmen zawsze sprawdza, czy spotkani znajomi nie mają nic przeciwko. 

Wallace ma przyjaciela, Milo, który jest pieskiem cavapoo. Podczas obwąchiwania suczka musiała wyrazić strach, ponieważ Wallace zamiast ją przytulić, dał jej psiego buziaka. 

Piesek przytulanka

Wielkość psów które spotyka Wallace nie ma znaczenia. W przypadku małych ras, corgi, zachowuje się bardziej ostrożnie, nie chcąc wystraszyć nowego przyjaciela. Jeśli natomiast pies jest większy, Wallace nie ma problemu z tym, żeby stanąć na tylnych łapach i przytulić nowego znajomego. 

Zachowanie małego pieska zaskoczyło jego rodzinę do tego stopnia, że postanowili nadać mu nowe imię – Casanova.

Źródło: mymodernmet.com

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz