Reklama

Idzie do schroniska po owczarka niemieckiego, a wychodzi z kociakiem (VIDEO)

Biały kociak w klatce w schronisku cat-wow

Kiedy ta kobieta weszła do schroniska, nie miała zamiaru wychodzić z kotem. Ale jego płacz był nie do zniesienia. Zwyczajnie nie mogła go tam zostawić!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 02.11.2020, 17:09, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:48

Ta kobieta o wielkim sercu przewozi zwierzęta ze schronisk do domów tymczasowych. Kiedy odwiedzała to teksańskie schronisko, miała zamiar odebrać owczarka niemieckiego i zawieźć go do domu tymczasowego, który miał go przyjąć.

Jednak, kiedy usłyszała przeszywające wołania dochodzące z jednej z klatek, nie mogła się powstrzymać. To wzbudziło jej podejrzenia i musiała zbadać sprawę.

Osamotniony kotek

Kiedy weszła do części schroniska poświęconej kotom, to co zobaczyła, po prostu złamało jej serce. Malutki, biały kociak siedział zupełnie sam w jednej z klatek. Młode kociaki radzą sobie lepiej, gdy są z braćmi i siostrami, ale ten kotek był kompletnie osamotniony.  

Delikatnie mówiąc, nie był z tego powodu szczęśliwy. Maluch nieprzerwanie miauczał desperacko wspinając się na kraty klatki, jakby próbował z niej uciec. Ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem, kobieta nie mogła głaskać malucha ani go uspokoić, co znacznie utrudniło sprawę.

Adopcja na ostanią chwilę

Wtedy podjęła szybką, ale bardzo ważną decyzję. Postanowiła zaadoptować kociaka. Tym sposobem, wyszła ze schroniska nie tylko z owczarkiem niemieckim, ale też kotem. Zwierzę od razu się uspokoiło i poza klatką było dużo szczęśliwsze. 

Co prawda, kobieta nie mogła zatrzymać maluszka w swoim domu, ale znalazła idealne rozwiązanie. Niedługo po opuszczeniu schroniska, wybawczyni kotka znalazła dla niego rodzinę zastępczą, która otoczyła go troską i miłością.