Reklama

Ponad 12.000 zł miesięcznie za wyprowadzanie psa! Oto praca marzeń

Mały pies siedzi na biurku dog-happy © Pixabay

Na taką ofertę pracy zgłosiłaby się większość z nas. I to nawet gdyby pies był wyjątkowym uparciuchem nienawidzącym spacerów! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 06.11.2020, 07:45, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Niestety nie jest to oferta pracy dostępna w Polsce, lecz w Wielkiej Brytanii ale pomarzyć można…

Każdy kto ma psa wie też, jak trudno jest wyjechać na weekend czy nawet zostać dłużej w pracy, jeśli w domu czeka nasz czworonóg, którego trzeba wyprowadzić. Na szczęście mamy coraz więcej firm oferujących usługi wyprowadzania psów oraz stron internetowych, które łączą osoby, a raczej pieski, w potrzebie, z osobami, które mogą z nimi wyjść na spacer. 

Etat dla wyprowadzacza psów

W jednym z takich serwisów pojawiło się ogłoszenie o wakacie w jednej z londyńskich kancelarii prawnych, Joseph Hage Aaronson LLP. Poszukiwany jest pracownik, którego jednym z obowiązków będzie wyprowadzanie psa szefa. 

Globalnie, zatrudniony pracownik poza pracą biurową, będzie realizował różne sprawy w całym mieście, będąc kimś w rodzaju consierge. Jednym z głównych zadań jest zaś zabieranie ze sobą na te wypady małego (gabarytowo, ale zdecydowanie wielkiego pozycją) psa szefa. Choć praca obejmuje standardowe godziny pracy (09:00 – 18:00) trzeba być gotowym na nadgodziny. 

Nieskomplikowany zakres obowiązków

Kandydat musi być osobą zorganizowaną, zdyscyplinowaną i choć nie napisanego tego wprost w ogłoszeniu, oczywiste jest to, że powinna lubić psy. Widełki wynagrodzenia to od 20.000 do 30.000 funtów brutto oraz prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, co nawet jak na Londyn jest niezłą ofertą. My byśmy się skusili, a Wy? 

 

London-based law firm Joseph Hage Aaronson is looking to hire a “private assistant and dog walker” for an annual salary of £30,000.

Posted by Scottish Financial News on Monday, October 26, 2020

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz