Reklama

Opiekunka nie pojawia się na czas: kot szykuje zemstę, ale zostaje przyłapany na gorącym uczynku

gato coreano enfadado cat-wow

Chociaż istnieją badania potwierdzające, że kot może być sam w domu nawet do kilku dni, to życie pokazuje, że futrzaki mogą obalić każdą naukową tezę. Co ewidentnie widać na poniższym przykładzie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 09.11.2020, 06:24, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Chorong to 16-letni kot o niezłym charakterku, czego dowodzą liczne zdjęcia i filmy na jego instagramowym profilu. Ale ostatnio koci senior przeszedł już samego siebie.

Jak donosi jego opiekunka, kilka tygodni temu wróciła do domu później niż zwykle. Na szczęście na tyle szybko, by przyłapać kociaka na gorącym uczynku.

Co robią koty, kiedy mają wolną chatę?

Istnieje przekonanie, podparte badaniami, że koty mogą spędzić samotnie do 12 godzin (a niektórzy twierdzą, że nawet do kilku dni!). Życie jednak weryfikuje nasze uogólnienia i potwierdza w gruncie rzeczy rozsądną tezę, że każdy kot jest inny.

Co się dzieje, kiedy nie ma nas w domu? Większość mruczków po prostu śpi, je i delektuje się niezależnością, cieszy się, że nikt im futra nie zawraca zbędnymi czynnościami, na które niekoniecznie w danym momencie mają ochotę.

Zdarzają się również koci ancymoni, którzy wolną chatę traktują jako czas bez zasad i łobuzują bez zahamowań.

I to prawdopodobnie jest przypadek Choronga, który udał się do szafy opiekunki z niecnym zamiarem „nabałaganienia”. Ale kiedy już zabierał się do realizacji zemsty, opiekunka wróciła do domu i przyłapała go, jak próbuje „wynieść” rzeczy z szafy.

„Film kryminalny”, który możecie zobaczyć powyżej, pokazuje mieszaninę złości i zaskoczenia na kociej twarzy, kiedy opiekunka wkracza do sypialni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

딱 걸렸어 #🐯 #🐥 #🧡 - #작은집사

A post shared by 오초롱 🐈 (@daily_chorong) on

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz