Reklama

Rozpieszczony pitbull nie zaśnie, dopóki opiekun nie zaśpiewa tej kołysanki (VIDEO)

pitbull dog-wow

Zasnąć bez kołysanki? Zapomnijcie! Ta słodka suczka pitbulla nie pójdzie spać, dopóki jej ludzki tata nie zaśpiewa jej ulubionej piosenki.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 10.11.2020, 18:25, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Czego to rodzice nie zrobią, by ich niesforne dzieci w końcu zamknęły oczka i poszły spać… Do najpowszechniejszych sztuczek należą czytanie bajek, przytulanie, gwiezdne projekcie wyświetlane na suficie, a nawet szantaże, że Mikołaj w tym roku nie przyjdzie. Wszystko właściwie zależy od preferencji dzieciaków i dopóki konkretne działania nie zostaną podjęte przez opiekunów, nie pójdą spać.

Okazuje się, że niechęć do zasypiania bez odpowiednich rytuałów dotyczy też niektórych przedstawicieli innych gatunków, tak jak tego słodkiego pitbulla.

W internecie pojawił się filmik, na którym widać przygnębioną suczkę. Ewidentnie opiekun psinki nie chce się już z nią bawić i próbuje ją zachęcić do odpoczynku, najlepiej w objęciach Orfeusza.

Tymczasem zwierzakowi ani się śni (nomen omen!) zasypiać. A już na pewno nie bez ulubionej kołysanki.

Aaa, kotki dwa...

Jaka piosenka najlepiej się sprawdza do zaśnięcia? Jak się domyślacie, na pewno nie „Kotki dwa” – ten znany nam wszystkim z dzieciństwa utwór dla psów to raczej mocny rockowy kawałek, pobudzający do działania.

 ©Instagram negragalindez

Suczka pitbulla uwielbia, kiedy jej opiekun śpiewa „In The Arms Of An Angel” Martiny McBride. Spokojny głos ukochanego człowieka wzbudza w niej poczucie bezpieczeństwa i płynnie wprowadza w krainę snu. Piesek powoli zamyka oczy i wtula się w swój kocyk. Dobranoc!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz