Reklama

Czy możemy traktować zwierzęta z góry? Bunt tego mini buldoga pokazuje, że nie ma takiej opcji

Złoszczący się mały buldog dog-wow © YouTube @rumbleviral

Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku, czy jesteś psem, kotem czy człowiekiem, masz prawo do własnego zdania. Szczenię Greta doskonale o tym wie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Greta to jeszcze mały buldog, który dopiero poznaje tajniki świata dorosłych. Ale jedno wie już na pewno: nie da się człowiekowi zrobić w bambuko.

Nieustraszona Greta

Ten psi brzdąc już od pierwszych chwil w nowym domu pokazuje swojemu opiekunowi, że nie da sobą dyrygować. Wręcz przeciwnie: to ona będzie ustawiać wszystkich po kątach.

Opiekun Grety zamieścił w internecie nagranie, na którym widzimy słodkiego szczeniaka z baaardzo groźną miną. Wygląda to przezabawnie, gdyż ten miniaturowy buldog jest okrąglutki w taki sposób, w jaki tylko niemowlęta potrafią być, a buźkę ma co najmniej taką jak najukochańszy pluszak z dzieciństwa. Czego tu się bać?

Ale Greta wcale nie chce być słodkim, niegroźnym maluchem i zapalczywie szczeka, patrząc groźnie w górę na swojego opiekuna siedzącego na kanapie.

A ten, jeszcze bardziej ją nakręcając, śmieje się do niej, zadając „niepoważne” pytania i w dodatku – nagrywając wszystko telefonem! „No jak on tak może?! Ja tu z poważnym problemem!”.

Hmm... problem w tym, że w sumie trudno stwierdzić, o co się rozchodzi cała psia afera. Mamy kilka hipotez:

  1. Chce, żeby tata się z nią bawił.
  2. Uważa za niesprawiedliwe, że ona musi leżeć na podłodze, kiedy tata wygodnie siedzi sobie na kanapie.
  3. Chce się wspiąć na kanapę, ale nóżki ma jeszcze za krótkie, więc potrzebuje pomocy.

Niezależnie od tego, jaki jest powód psiego niezadowolenia, trzeba ustąpić. Trudno się oprzeć takiemu brzdącowi, nawet kiedy robi groźne miny. Zobaczcie sami. My turlamy się ze śmiechu! :D

 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz