Reklama

Schronisko organizuje dzień otwarty: wszystkie psy zostają adoptowane, z wyjątkiem jednego...

Schronisko organizuje dzień otwarty: wszystkie psy zostają adoptowane, z wyjątkiem jednego... dog-wow

Schronisko Wayside Waifs w Kansas (USA) zorganizowało dzień otwarty. Wszystkim zwierzakom udało się znaleźć dom. Wszystkim, z wyjątkiem Kennyego.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 12.11.2020, 06:58, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Dzień otwarty w Wayside Waifs miał miejsce w kwietniu ubiegłego roku. Na spotkanie przyszło wiele osób, które postanowiły wesprzeć schronisko.

Pod koniec imprezy 203 zwierzęta – w tym psy, koty, a nawet świnka morska – znalazły swoje nowe domy. Każdy pies znajdujący się wówczas w schronisku został adoptowany – poza jednym.

Sam jak palec

Jedynym zwierzakiem który nie został adoptowany był Kenny. Psiak został przeniesiony do Wayside Waifs ze schroniska w Luizjanie, z powodu przeludnienia, a jego nowi opiekunowie niewiele wiedzieli o jego przeszłości.

Pracownicy Wayside Waifs zaobserwowali, że pies uwielbia bawić się i biegać. Jest też wyjątkowo otwartym i przyjaznym czworonogiem. Wiadomo było również, że Kenny potrzebuje dużo ruchu, a ze wględu na energiczną naturę powinien znaleźć się w domu bez małych dzieci. 

Nie było to jednak na tyle dużą przeszkodą, aby Kenny nie mógł znaleźć nowych opiekunów. Mimo to, pod koniec imprezy okazało się, że tylko on nie znalazł domu.

Szczęśliwe zakońćzenie

Na szczęście smutek i zaniepokojenie pracowników schroniska nie trwało długo. Trzy dni po zorganizowanej imprezie do schroniska zgłosiła się kobieta, która zdecydowała się na adopcję Kennego. 

Możemy sobie jedynie wyobrazić radość psiaka, gdy w jego życiu pojawiła się nowa opiekunka.

Wszystkiego dobrego Kenny! 

 

BARKING NEWS! KENNY UPDATE! By now you’ve likely heard about Kenny, the only dog left after our Adoptathon event...

Posted by Wayside Waifs on Monday, April 22, 2019

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz