Reklama

Po 10 latach pies wraca do schroniska. Jego historia łamie serce

Piesek kundelek patrzy w obiektyw dog-sad

Piesek wielorasowy Amber

© Facebook.com/Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach

Amber to pies wielorasowy, który został adoptowany 10 lat temu. Przez ten czas wiódł szczęśliwe życie, które nagle runęło w gruzach. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 12.11.2020, 13:28, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Dla opiekuna odejście psa to bardzo smutne doświadczenie. Mamy jednak zdolność rozumienia tego, że życie naszych najbliższych niekiedy się kończy.

Dla psa, zniknięcie opiekuna to dramat i tragedia. On nie rozumie, co się stało i nie wie, dlaczego jego opiekuna już z nim nie ma. 

Nie tylko Hachiko. Wzruszające historie o psim przywiązaniu – przeczytaj! 

Amber to pies wielorasowy, który został adoptowany 10 lat temu. Mieszkał przez wiele lat spokojnie z parą swoich opiekunów. Teraz przeżywa dramat. Jego opiekuna nie ma obok. Co się stało? Czy kiedyś wróci? 

Niestety nie mamy dobrych informacji. Opiekun Ambera zmarł, a opiekunka jest chora i nie może zajmować się psem. Plan był taki, że zaopiekuje się nim rodzina, ale niestety spalił na panewce. Rodzina nie podołała sytuacji i 7 listopada Amber został oddany do schroniska. 

Aby nie fundować mu dodatkowego szoku, Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach znalazło mu dom tymczasowy, ale to niestety chwilowe rozwiązanie. W zasadzie od dziś Amber musi wrócić do schroniska. Miejsca, którego nie rozumie i które go przeraża. 

To grzeczny pies, zachowuje czystość w domu, bez problemu chodzi na smyczy. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt ze schroniskiem. Uratujmy Amberowi przyszłość!

 

AMBER ZOSTAŁ ZABRANY DO DOMU TYMCZASOWEGO. MOŻE TAM ZOSTAĆ DO 11 LISTOPADA. MAMY NADZIEJĘ, ŻE DO TEGO CZASU UDA SIĘ...

Posted by Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach on Saturday, November 7, 2020
Jeśli chciałabyś adoptować czworonoga, zajrzyj do naszych ogłoszeń adopcyjnych!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz