Reklama

Owczarek niemiecki zostaje sam w domu. Jego reakcja, kiedy do drzwi zapuka kurier, wprawi was w osłupienie!

Owczarek niemiecki w koszulce dog-wow © Youtube.com/深圳市

Psy mają wiele talentów i nieustannie nas zaskakują. Ten owczarek niemiecki wzbił się jednak na wyżyny!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 18.11.2020, 06:31, aktualizacja dnia 18.11.2021, 11:21

Nuomi nie jest zwykłym owczarkiem niemieckim. To wyjątkowy pies, który pomaga swojemu opiekunowi w wielu codziennych czynnościach. Jego opiekun często dzieli się dokonaniami psa w social mediach, bo Nuomi ma naprawdę niezwykłe umiejętności. 

Pies, który odbiera przesyłkę 

Na video nagranym przez kamerę monitoringu, które pojawiło się na stronie YouTube kilka tygodni temu, widzimy Nuomi smacznie śpiącą i czekającą na powrót opiekuna. Nagle do drzwi dzwoni kurier. 

Nuomi wstaje, podchodzi do drzwi, otwiera je, odbiera przesyłkę, szczeknięciem „potwierdza” tożsamość i zamyka za kurierem drzwi, a następnie zanosi paczkę do salonu.

Wszystko robi tak naturalnie, jakby odbieranie przesyłek było jej codziennym zadaniem! 

Fejk czy prawda? 

Video udostępnione przez South China Morning Post szybko stało się hitem, ale oglądający je byli podejrzliwi czy to na pewno był kurier, a nie opiekun Naomi, który sfingował całą akcję, by osiągnąć dużo wyświetleń? 

Aby się tego dowiedzieć, gazeta przeprowadziła wywiad zarówno z rodziną psa jak i kurierem, który okazał się faktycznie pracownikiem firmy kurierskiej i który przyznał, że kiedy w drzwiach, zamiast człowieka zobaczył dużego psa, który na domiar złego szczeknął, był naprawdę przestraszony! 

Rodzina Nuomi postanowiła przedstawić kurierowi psa przy następnej naradzającej się okazji, by kolejnym razem kiedy Nuomi otworzy mu drzwi, kurier nie dostał ataku serca. 

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz