Reklama

To najbardziej leniwy bulterier na świecie. Padniecie ze śmiechu! (VIDEO)

Leniwy bulterier biały dog-happy

Opiekunowie tego psa nie ma łatwego życia, ale za to wyćwiczyli na pewno ogromne bicepsy! 
 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 16.11.2020, 12:51, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Mieszkający we Włoszech Sparky na pozór nie różni się od typowego bulteriera. Mocno umięśniony, silny pies wydaje się wprost stworzony do codziennych harców. W praktyce jednak to najbardziej leniwy pies na świecie. W duchu jest na pewno bassetem!

Standardowym zachowaniem Sparkiego, kiedy idzie na zakupy do marketu ze swoim opiekunem, jest położenie się na ziemi i pozwolenie na to, by jego opiekun go ciągnął. Ta zabawa przypomina sanki, tyle że sanek nie ma, a pies waży niemało i jest to dla jego opiekuna ciężka, fizyczna praca. 

Pies, który chce być sławny

Sparky zaczął zachowywać się w ten sposób, kiedy ukończył rok. Początkowo opiekunowie myśleli, że robi to dlatego, że jest zmęczony. Po wizycie u behawiorysty okazało się jednak, że robi to dla przyciągnięcia uwagi! Cieszy go to, że interesują się nim przechodnie i osoby robiące zakupy. To pies, który po prostu pragnie sławy! 

Kiedy ktoś zwróci na niego uwagę, Sparky natychmiast macha ogonem, a jego pyszczek wygląda, jakby się uśmiechał. Dzieci to uwielbiają! 

Sparky daje się ciągnąć nie tylko w supermarkecie (choć podłogi hal sprzedażowych lubi najbardziej), ale często kładzie się też w innych miejscach: na plaży, miejscach z terakotą, a nawet w wodzie! 

Jego opiekunowie nie mają mu tego za złe – kochają go bezwarunkowo – zobaczcie sami:

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz