Reklama

Ciężarówka hamuje: kierowca otwiera drzwi i robi coś, co łamie nam serce

Dwie ciężarówki na drodze. dog-angry © Materiał ilustracyjny @Pixabay

Przy drodze krajowej nr 60 kierowca gwałtownie hamuje ciężarówkę i szybko wyrzuca coś na drogę. Kiedy świadek zdarzenia widzi, co to jest, natychmiast dzwoni po policję.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Do zdarzenia doszło w sobotę 24 października na drodze krajowej nr 60 w województwie mazowieckim, między Różanem a Ostrowią Mazowiecką. Kierowca samochodu ciężarowego na trasie niedaleko Majdana Suskiego gwałtownie zatrzymał pojazd, wyrzucił małego pieska i szybko odjechał.

Świadkiem zdarzenia był mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego, który natychmiast zadzwonił na policję.

- Według zgłaszającego nieznana osoba kierująca samochodem ciężarowym na drodze K-60 niedaleko Majdana Suskiego wyrzuciła z auta małego pieska. Kierujący ciężarówką odjechał w kierunku Ostrołęki - informuje policja w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Psiak porzucony przez właściciela. 24 października b.r mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego zgłosił Dyżurnemu...

Posted by Policja Ostrów Mazowiecka on Friday, November 13, 2020

Poszukiwany sprawca zdarzenia

Obecnie policja poszukuje kierowcy, który w tak okrutny sposób potraktował szczeniaka.

- Wszystkie osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 47 70 442 28 lub Dyżurnym KPP w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 47 70 442 00 - dodaje młodsza aspirant Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

Biedna psinka jest już bezpieczna, trafiła pod opiekę Urzędu Gminy w Wąsewie. Mamy nadzieję, że niedługo znajdzie kochający, ciepły dom.

Źródło: Tygodnik Ostrołęcki

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz