Reklama

Pitbull budzi opiekunkę i prowadzi ją do łazienki: tam czeka ją obraz pełen grozy

pitbull dog-sad

Zwykle spokojny pies budzi w nocy opiekunkę i nie daje jej ponownie zasnąć, póki ta nie spełni jego „zachcianki”. Kiedy kobieta podąża śladami psa, widzi coś, czego żaden rodzic nie powinien oglądać.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Rodzina Danielsów jest bardzo podekscytowana, kiedy adoptuje pitbulla ze schroniska Adore-A-Bull. Nie jest to ich pierwszy pies tej rasy, więc z góry wiedzą, że czeka ich wspaniała przygoda.

Kiedy szczeniak Ember szczęśliwie wprowadza się do nowego domu, od razu zaprzyjaźnia się z 10-letnim chłopcem o imieniu Tre.

Widok pełen grozy

Życie z nowym członkiem rodziny układało się wspaniale, aż pewnego dnia stało się coś niespodziewanego. Zwykle spokojny pitbull zaczął przeraźliwie warczeć w nocy na matkę Tre, Tracy, i nie dał jej spokojnie zasnąć, póki ta nie zrobiła tego, o co ją prosił. Zaniepokojona nietypowym zachowaniem psa, podążyła za Emberem do łazienki.

Tam zastał ją widok pełen grozy: czegoś takiego nie powinien oglądać żaden rodzic. Na podłodze obok wanny leżał Tre, prawdopodobnie miał atak epilepsji i stracił przytomność. Tracy natychmiast zadzwoniła po karetkę.

Psi bohater

Dzielny pitbull Ember, który uratował życie chłopca, stał się domowym bohaterem. Bez alarmu, jaki wszczął w nocy, strach pomyśleć, jakby się skończyła cała historia. Odkąd chłopiec wrócił ze szpitala, piesek nie opuszcza go ani na krok, jest zawsze przy jego boku, a w nocy śpi u jego stóp. Prawdziwy anioł stróż!

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz