Reklama

"Ten widok przywraca wiarę w ludzi": mężczyzna w metrze z kociątkiem w ramionach poruszył pasażerów

Mężczyna z kociakiem w ramionach cat-wow

Gdybyście codziennie jeździli metrem, wiedzielibyście, że można tam zobaczyć naprawdę niezwykłe sceny. Tę sytuację Gillian Rogers zapamięta na bardzo długo.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 22.11.2020, 17:14, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:48

Gillian Rogers jest założycielką Pet Rescue Squad Inc. – organizacji, która broni praw zwierząt. Jej życie poświęcone jest temu, by pomagać zwierzętom. Dlatego, kiedy weszła do metra w zeszłym tygodniu i natknęła się na tę scenę, wzruszenie odebrało jej głos. Zobaczyła, że to, co robi każdego dnia, naprawdę ma sens. 

Niezwykłe spotkanie w metrze

Gillian jechała linia numer 1 nowojorskiego metra, kiedy zauważyła młodego mężczyznę siedzącego na końcu wagonu. Kurczowo trzymał coś w ramionach. 

Kiedy przyjrzała się bliżej, rozpoznała maleńkiego kociaka, zawiniętego w ręcznik. Mężczyzna nie tylko ogrzewał malucha, ale również karmił go z butelki. 

W oczach mężczyzny Gillian dostrzegła miłość i troskę. Kociak ssąc wpatrywał się w mężczyznę, a Gillian nie mogła oderwać od obojga wzroku. Wzruszenie odebrało jej mowę. 

Spontaniczny ratunek z głębi serca 

Widok był tak niezwykły, że Gillian postanowiła dowiedzieć się więcej. Podeszła do mężczyzny i zaczęła z nim rozmowę. 

Mężczyzna powiedział jej, że znalazł kociaka w Nowym Jorku. Siedział między dwoma budynkami i żałośnie miauczał, dlatego mężczyzna postanowił się nim zaopiekować. 

 

When you see a guy bottle feeding a kitten on the subway....❤️

Posted by Gillian Rogers on Tuesday, October 27, 2020

Gillian zrobiła zdjęcie kociakowi i jego opiekunowi i opublikowała na Facebook'u. Ponad 13.000 osób udostępniło ten namacalny dowód na bezwarunkową miłość i dobro drugiego człowieka. Wszyscy cieszą się, że kociak znalazł ciepłe i bezpieczne schronienie. 

Popularny portal TheDodo napisał: "Ten widok przywraca wiarę w ludzi". Podpisujemy się pod tym stwierdzeniem!

Sondaż Wamiz: chcielibyśmy poznać Waszą opinię!

Czy i w jaki sposób pandemia wpłynęła na Waszą opiekę nad zwierzakami? Czy planujecie spędzić z Waszymi pupilami Boże Narodzenie? Wypełnienie ankiety zajmie Wam nie więcej niż 2 minuty, wyniki opublikujemy na Wamiz.pl. Dziękujemy!