Reklama

Tata nagrywa codzienne spotkania córki z kotem: gdyby nie filmik, nikt by w to nie uwierzył

Dziewczynka i kot. cat-wow

Czasem trudno odgadnąć dziecięce zamiary, zwłaszcza jak maluch mówi w sobie tylko znanym języku: „ga, ga” i tym podobne. Pewna dziewczynka nie dała za wygraną i znalazła dla siebie doskonałego rozmówcę...

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 22.11.2020, 11:58, aktualizacja dnia 28.09.2021, 06:30

To, co się dzieje między małym dzieckiem a domowym futrzakiem, wygląda na zbyt urocze, by było prawdziwe. A jednak! Dzięki nagraniu, które zrobił ojciec dziewczynki, ponad 10 milionów internautów na całym świecie zostało świadkami tej niesamowitej relacji.

Wielu rodziców nie jest w stanie rozszyfrować, co się dzieje z ich dziećmi, kiedy te płaczą, krzyczą, tupią... ponieważ maluchy nie potrafią jeszcze powiedzieć, co je trapi. Ekhm... no, potrafią, tyle że nikt ich nie rozumie. Prawie nikt.

Rozmowy pełne pasji

Pewna dziewczynka wspaniale rozwinęła swój własny język pełen sylab i intrygujących dźwięków, ale niestety rodzice nie potrafią jej jeszcze zrozumieć. Maluszek, nie dając za wygraną, znalazł sobie powiernika w domowym burasku.

Dziewczynka wypracowała rutynę codziennej rozmowy z kotem. Każdego ranka szuka zwierzaka, a kiedy stanie z nim twarzą w pyszczek, rozpoczyna swój wywód. A kociak natychmiast reaguje miauknięciami o różnym natężeniu i długości. I tak, pełni pasji, mogą rozmawiać bez końca.

Ta przeurocza relacja to kolejny dowód na to, że dzieci potrafią nawiązać ze zwierzętami szczególną więź. Nam, dorosłym, nie pozostaje nic innego, jak patrzeć i uczyć się od tej uroczej pary, jak komunikować się ze sobą nawzajem.

Sondaż Wamiz - chcielibyśmy poznać Waszą opinię!

Czy i w jaki sposób pandemia wpłynęła na Waszą opiekę nad zwierzakami? Czy planujecie spędzić z Waszymi pupilami Boże Narodzenie?

Wypełnienie ankiety zajmie Wam nie więcej 2 minuty, wyniki opublikujemy na Wamiz.pl. Dziękujemy!