Reklama

Poznajcie kota, który podbija Internet dzięki swoim niesamowitym minom

Poznajcie kota, który podbija Internet dzięki swoim niesamowitym minom cat-wow

Rexie to kotek, który może nas wszystkich nauczyć, że nawet jeśli mamy problemy w życiu, to nadal możemy być szczęśliwi i kochani.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Rexie nie miał łatwego życia. Kiedy był jeszcze malutki, był maltretowany przez swojego poprzedniego „opiekuna”. Bardzo złe traktowanie spowodowało, że kot doznał trwałego paraliżu tylnych kończyn, jednak niezależnie od swojej niepełnosprawności nauczył się cieszyć każdym dniem.

Kot (prawie) jak każdy inny

Rexie został adoptowany przez niesamowitą kobietę – Dashę, po tym, jak został odebrany swojemu poprzedniemu właścicielowi. Nowa opiekunka otwarcie mówi, że jej przyjaciel nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojej niepełnosprawności. Kot robi wszystko to, co robią inne koty. Jedyne odstępstwo polega na tym, że Rexie nie jest w stanie samodzielnie korzystać z toalety czy podrapać się po uszach.

Rexie ma jeszcze jedną cechę - robi prześmieszne miny. Dlatego też nadano mu przydomek Cat King of Bleps (ang. Koci Król Spojrzenia). Rexie i Dasha mają całą galerię zdjęć, potwierdzającą słuszność tytułu, jaki otrzymał kociak. 

Dziękuję za pomoc!

Dasha kupiła swojemu czworonożnemu przyjacielowi niestandardowy wózek inwalidzki, dzięki któremu kot mógłby poruszać się w sposób zbliżony do zdrowych kotów. Kobieta szybko zdała sobie jednak sprawę z tego, że zwierzak znacznie lepiej radzi sobie bez pomocy.

Koty są przecież bardzo niezależne, a dodatkowo posiadają umiejętność doskonałego dostosowania się do nowych sytuacji. Według Dashy, Rexie jest bardziej mobilny, gdy porusza się wyłącznie na przednich łapach. Podobno także bieganie i chodzenie jest dla kota wygodniejsze, gdy nie musi korzystać ze swojego wózka.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć potwierdzających zaradność Rexiego, a także radość jaką zwierzak czerpie z każdego dnia.

1. Kiedy ktoś mówi, że różowy nie jest męskim kolorem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Living emoji cat (@rexiecat)

2.  Ukryty talent

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Living emoji cat (@rexiecat)

3. Uśmiech!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Living emoji cat (@rexiecat)

4. Więc mówisz, że nie głaskałeś innego kota?
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Living emoji cat (@rexiecat)

5. Kiedy jesteś po kąpieli, ale nie masz się w co ubrać
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Living emoji cat (@rexiecat)

 


 


 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz