Reklama

Rozmowa małej córeczki z kotem – zbyt słodkie, by się nie zachwycić

Dziewczynka i kotek stoją w kuchni cat-wow

Ojciec tej dziewczynki w życiu nie przypuszczałby, że  jego kot w ten sposób zareaguje na obecność dziewczynki w domu. Niekiedy zwierzęta nas całkowicie zaskakują.  

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dziś wracamy do nagrania, które w 2012 roku rozczuliło ponad 10 mln ludzi. Mimo upływu tylu lat, video się nie zestarzało i nadal nas zachwyca. Dlaczego? Bo jest to jedna z najbardziej wzruszających scen, jaką może nagrać kamerą rodzić – relacja dziecka z domowym zwierzęciem. 

Koty zaskakują nas dość często, choć nie zawsze są to przyjemne niespodzianki. W tej sytuacji jednak nie można się nie rozczulić. 

Rozmowa kota z dzieckiem 

Nawet rodzice nie zawsze rozumieją pierwsze próby dziecka, by nawiązać porozumienie. Płacz, mruczenie, pojedynczo wypowiadane sylaby bywają wielce enigmatyczne. Dzieci mają jednak niezwykłą zdolność komunikacji ze zwierzętami, która tracą, kiedy tylko zaczynają porozumiewać się w sposób bardziej czytelny dla dorosłych. 

Dziewczynka z tego nagrania nie może jeszcze bez problemów porozumiewać się z tatą. W pogawędkach z kotem jest jednak mistrzynią! Jej codziennym zwyczajem jest ucinanie sobie pogawędki z mieszkającą w domu kotką. Wymiana ich zdań jest płynna i wydaje się, że faktycznie właśnie rozmawiają o pogodzie bądź wymieniają najświeższe ploteczki. 

Dlaczego warto, by dziecko wychowywało się z kotem? Sprawdź! 

Dziewczynka zwraca się bezpośrednio do kota, a ten jej odpowiada. Ten dialog trwa dość długo, zatem nie może być dziełem przypadku! Patrząc na to video, nieco zazdrościmy dziewczynce łatwości, z jaką porozumiewa się z kotem, bo takiej więzi, żadnemu dorosłemu nie udaje się zbudować. 

To video obiegło w 2012 roku cały świat. Obejrzało je 10 mln osób. To imponująca liczba dająca w sumie łączny czas 31 lat oglądania nagrania! Mamy nadzieję, że kot nadal towarzyszy swojej małej przyjaciółce, która teraz jest już nastolatką. 
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz