Reklama

Sposób, w jaki te dwa golden retrievery pilnują noworodka, jest najsłodszy na świecie!

Sposób, w jaki te dwa golden retrievery pilnują noworodka, jest najsłodszy na świecie! dog-happy

Jest niewiele rzeczy, na których widok uśmiechamy się tak, jak na widok noworodka. A trudno o coś bardziej uroczego niż noworodek, nad którym pieczę sprawują dwa golden retrievery.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kono i Kenai to dwa psiaki rasy golden retriever. Możecie je znać z Instagrama, ponieważ ich profil @kono_in_orlando obserwuje już ponad 167 tysięcy osób, co czyni ich prawdziwymi psimi celebrytami. 

Niedawno rodzina Johnsonów powiększyła się. Na świat przyszła malutka i urocza dziewczynka – Malia Ofelia. Kruszynka urodziła się w tegoroczny dzień matki (obchodzony w USA 10. maja). Obydwa psy natychmiast pokochały swoją młodszą siostrzyczkę. 

Szczęśliwe trio

Na filmie możemy zobaczyć małą dziewczynkę z uroczą kokardką we włosach, śpiącą ze smoczkiem w buzi. Kono i Kenai ostrożnie kładą głowy na jej małych nóżkach i układają się tak, aby móc się zrelaksować i jednocześnie obserwować drzemkę dziecka. Sposób w jaki psy asystują Ofelii, sugeruje, że są tam, aby ją chronić i pilnować, by podczas snu nie stała się jej krzywda.

Rodzinna rasa

Goldeny są rasą doskonale znaną ze swojego przyjaznego i łagodnego usposobienia. Są wzorowymi członkami rodzin, dobrymi obrońcami i wspaniałymi towarzyszami zabaw. Nie dziwi nas zatem, że perfekcyjnie sprawdzają się także w roli opiekunów i strażników dziecięcych snów. 

Jeśli nam nie wierzysz, przekonaj się, oglądając nagranie z Kono i Kenai w rolach głównych.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz