Reklama

Śmiech tego dziecka na widok labradora roztopi każde serce! (VIDEO)

Śmiech tego dziecka na widok labradora roztopi każde serce! (VIDEO) dog-happy

Śmiech jest najlepszym lekarstwem. Jeśli masz dzisiaj gorszy dzień, koniecznie obejrzyj ten film! Gwarantujemy, że Twój humor natychmiast się polepszy.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 27.11.2020, 07:21, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

W tak ciężkich czasach w jakich obecnie żyjemy, ważne jest, aby nie tracić głowy i umieć cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Właśnie dlatego pokazujemy Wam film, nagrany w 2017 roku, który idealnie obrazuje, jak niewiele potrzeba do szczęścia. 

Terapia śmiechem

Kristin Alexander nagrała swoją malutką córeczkę, podczas zabawy z psem dziadków dziewczynki. Na nagraniu widzimy jak dziecko siedzi przy drzwiach i bawi się piłką tenisową. Wszystko byłby w porządku, gdyby nie fakt, że piłka jest własnością biszkoptowego labradora. 

Kiedy pies zauważa, że ktoś bawi się jego zabawką, postanawia natychmiast zareagować.

Labrador podchodzi do dziewczynki i szczekając próbuje ją namówić do oddania mu piłeczki. Gdy tylko pies zaczyna wydawać dźwięki, uwaga dziewczynki natychmiast skupia się na nim, a nie na zabawce. 

Mimo że po chwili piłka znika z kadru, to psiak i dziecko kontynuują swoją „rozmowę”. Pies szczeka, a maluch głośno się śmieje. Zachowanie dziewczynki jest rozbrajające. Mała nie boi się zwierzęcia, co więcej, cieszy się z jego towarzystwa. 

Tych dwoje na pewno świetnie się ze sobą dogaduje.

Polecamy Wam wracać do tego filmu za każdym razem, gdy będziecie mieli gorszy dzień – nie tylko w trakcie trwania pandemii!

Sondaż Wamiz - odpowiedzi zajmą Ci nie więcej niz 2 minuty. Dziękujemy za Twoją pomoc! 

Pamiętaj, by nigdy nie zostawiać dziecka bez opieki, kiedy bawi się z psem. Nawet najłagodniejsze zwierzę może stanowić zagrożenie, jeśli dziecko niechcący wyrządzi mu krzywdę. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz