Reklama

Śmiech tego dziecka na widok labradora roztopi każde serce! (VIDEO)

Śmiech jest najlepszym lekarstwem. Jeśli masz dzisiaj gorszy dzień, koniecznie obejrzyj ten film! Gwarantujemy, że Twój humor natychmiast się polepszy.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 27.11.2020, 07:21, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:47

W tak ciężkich czasach w jakich obecnie żyjemy, ważne jest, aby nie tracić głowy i umieć cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Właśnie dlatego pokazujemy Wam film, nagrany w 2017 roku, który idealnie obrazuje, jak niewiele potrzeba do szczęścia. 

Terapia śmiechem

Kristin Alexander nagrała swoją malutką córeczkę, podczas zabawy z psem dziadków dziewczynki. Na nagraniu widzimy jak dziecko siedzi przy drzwiach i bawi się piłką tenisową. Wszystko byłby w porządku, gdyby nie fakt, że piłka jest własnością biszkoptowego labradora. 

Kiedy pies zauważa, że ktoś bawi się jego zabawką, postanawia natychmiast zareagować.

Labrador podchodzi do dziewczynki i szczekając próbuje ją namówić do oddania mu piłeczki. Gdy tylko pies zaczyna wydawać dźwięki, uwaga dziewczynki natychmiast skupia się na nim, a nie na zabawce. 

Mimo że po chwili piłka znika z kadru, to psiak i dziecko kontynuują swoją „rozmowę”. Pies szczeka, a maluch głośno się śmieje. Zachowanie dziewczynki jest rozbrajające. Mała nie boi się zwierzęcia, co więcej, cieszy się z jego towarzystwa. 

Tych dwoje na pewno świetnie się ze sobą dogaduje.

Polecamy Wam wracać do tego filmu za każdym razem, gdy będziecie mieli gorszy dzień – nie tylko w trakcie trwania pandemii!

Sondaż Wamiz - odpowiedzi zajmą Ci nie więcej niz 2 minuty. Dziękujemy za Twoją pomoc! 

Pamiętaj, by nigdy nie zostawiać dziecka bez opieki, kiedy bawi się z psem. Nawet najłagodniejsze zwierzę może stanowić zagrożenie, jeśli dziecko niechcący wyrządzi mu krzywdę.