Reklama

Jak zrobić swojego opiekuna w balona? Ten golden retriever ma na to epicki sposób (VIDEO)

Pies i mężczyzna dog-wow

Żadna to tajemnica, że goldeny to bardzo inteligentne psy. Jednak Fido jest naprawdę niezwykły. To, w jaki sposób wykiwał swojego opiekuna, zasługuje na nagrodę za najciekawszą psią taktykę roku.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Golden o imieniu Fido to istny czaruś. Słodka minka, grzeczna poza i nie ma rady – trzeba dać mu jakiś smakołyk. Nikt jednak nie wie, że za tym niewinnym pyszczkiem kryje się przebiegła dusza.

Zjeść ciastko i mieć ciastko

Użytkownik TikToka o pseudonimie lilylikecat zamieścił w internecie nagranie ze swoim ukochanym psem Fido.

Na filmie widać, jak pies stoi grzecznie przed stolikiem, na którym mężczyzna położył dla niego ciasteczko. Kiedy tylko odchodzi na chwilę do innego pomieszczenia, Fido szybciutko pochłania przekąskę, podchodzi do szuflady, z której wcześniej jego opiekun wyciągnął ciastko, jak gdyby nigdy nic bierze kolejne z pudełka i niepostrzeżenie (dla mężczyzny) kładzie na stole.

Kiedy opiekun wraca do pokoju, zastaje Fida grzecznie siedzącego przed stolikiem i czekającego na pozwolenie, by móc zjeść smakołyk. Mężczyzna zadowolony, że piesek był mu posłuszny i że nie zjadł ciastka zanim mu na to pozwolił, pochwalił czworonoga i dał mu sygnał, że już może jeść.

Jak zjeść ciastko i mieć ciastko? Zagadka już rozwiązana.

Oczarowany internet

Historia przebiegłego psa szybko rozprzestrzeniła się w sieci. Filmik doczekał się ponad 3 milionów wyświetleń, a Fido stał się nową gwiazdą TikToka. No bo jak tu nie docenić takiej psiej pomysłowości?!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz