Reklama

Spanikowana suczka biegnie za samochodem: ktoś porwał jej dzieci! (VIDEO)

Suczka biegnąca za samochodem dog-wow © Screenshot Facebook @TheDodo

Suczka widzi jak odjeżdża auto, w którym znajdują się jej szczenięta, i nie może pogodzić się ze stratą. Biegnie za samochodem aż do utraty tchu. To prawdziwa matczyna miłość!

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Więź matki z dziećmi potrafi być naprawdę silna i to nie tylko wśród ludzi. Historia, jaka wydarzyła się ostatnio w Korei Południowej, pokazuje, że również psom nieobca jest koncepcja bezwarunkowej miłości do potomstwa.

Bezdomna suka wraz z czworgiem malutkich szczeniąt ma swoją kryjówkę pośród budynków, które wkrótce mają być zrównane z ziemią. Kiedy obrońcy praw zwierząt dowiadują się o psiej rodzinie, postanawiają natychmiast interweniować.

Niełatwa akcja ratunkowa

Ratownicy robią, co mogą, by pomóc psiej mamie, ale koniec końców  przez cały tydzień nie udaje im się jej złapać. Kiedy zbliża się dzień rozbiórki, postanawiają więc ratować kogo się da, czyli szczenięta.

I w tym momencie wydarza się coś niesamowitego. Gdy wszystkie maluszki są już w środku i auto ratowników powoli odjeżdża, pojawia się suczka i zaczyna biec za samochodem. Nie chce stracić swojego potomstwa!

Samochód jedzie wolno, bocznymi, mało ruchliwymi drogami, co rusz się zatrzymuje, by psinka mogła nabrać tchu i chwilę odpocząć, bo do środka wejść nie chce.

Kiedy auto w końcu parkuje przed domem zastępczym, suczka może w końcu się zrelaksować i zaopiekować swoimi maluchami, jednak tylko na zewnątrz, bo boi się wejść do środka budynku.

Dopiero po dłuższym czasie, kiedy psinka przyzwyczaiła się do ludzi, pozwoliła się pogłaskać i zadomowić.

Obecnie ratownicy zwierząt szukają domu dla merdającej gromadki.

 
Mother Dog Chases After Car With Her Rescued Babies

This mother dog is chasing after her babies

Posted by The Dodo on Thursday, September 17, 2020

Sondaż: potrzebujemy Twojej pomocy!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz