Reklama

Bezpański pies śpi przed sklepem: nie ma pojęcia, że jego życie za chwilę zmieni się o 180 stopni!

Pies w centrum handlowym dog-happy © Facebook @Philippine Star

Od pucybuta do milionera? Drastyczna zmiana ludzkiego losu jest możliwa także w psim świecie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Aby schronić się przed upałem, bezdomny pies lubi sobie uciąć drzemkę na chłodnej posadzce jednego z centrów handlowych Vista Mall w filipińskim mieście Taguig. Kiedy nie śpi, ku uciesze wszystkich wita radośnie klientów sklepu.

W końcu, kiedy właściciel centrum handlowego dowiaduje się o czworonożnym „konsjerżu”, postanawia działać. Widząc, jak posłusznie i z zaangażowaniem piesek wita klientów, postanowia awansować czworonoga na psa stróżującego. W mgnieniu oka piesek dołącza do zespołu ochrony sklepu.

Spirala szczęścia

Dzięki awansowi pies, którego nazwano Dogdog, ma swobodny dostęp do całego sklepu i nikt nie śmie powiedzieć na niego złego słowa. W zamian za dbanie o bezpieczeństwo klientów, zwierzak dostaje jedzenie i dach nad głową.

„On nie gryzie. Lubi dzieci. Wielu naszych klientów daje mu jedzenie” – mówi jeden ze strażników sklepu w lokalnych mediach „The Philippine Star”.
 

 

 

VIRAL ASPIN IN VISTA MALL TAGUIG NOW A ‘GUARD DOG’ Do you remember the stray dog that went viral after he was spotted...

Posted by Philippine Star on Tuesday, November 24, 2020

Czteroletni Dogdog, zanim się obejrzał, znalazł również dom! Jeden z ochroniarzy, Rico Bucan Suco, postanowił zaadoptować psiaka. Cóż za niespodziewany zwrot wydarzeń: życie zwierzaka zmieniło się o 180 stopni właściwie w ciągu kilku godzin!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz