Reklama

Z okna drugiego piętra zwisa na smyczy pies. Aby go uratować, potrzebny jest cud (VIDEO)

Z okna drugiego piętra zwisa na smyczy pies. Aby go uratować, potrzebny jest cud  (VIDEO) dog-sad © Unsplash.com/Chromotograph

Zwykły pracownik wykazuje się nie lada odwagą. Czy mu się uda? 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ten mały piesek musiał bardzo tęsknić za swoimi opiekunami, że zdecydował się wyjść za nimi przez okno. Całe szczęście, że był na smyczy, która zaczepiła się framugę i piesek dzięki temu nie spadł z trzeciego piętra na ziemię. Nie udusił się, bo złapał się okna łapkami. Jak długo jednak może tak tkwić? W końcu jego małe ciałko się zmęczy. 

Na szczęście na ratunek rusza mu grupa filipińskich robotników, którzy zauważyli psiaka. Ekipa remontowała budynek w Tondo, w okolicach Manili. 

Za krótka drabina

Najpierw pod oknem ustawiono drabinę, ale okazała się zbyt niska – nie można było dosięgnąć psa. Ratownik próbował podsadzić psa za pomocą laski, ale przerażonego psiaka trudno było nakłonić do współpracy. 

Odważna wspinaczka

Po chwili ratownicy zmienili strategię. Jeden z nich wspiął się po drabinie na półkę dla klimatyzatora zlokalizowaną na lewo od okna, z którego zwisał pies. To niezwykle odważne, bo była to w zasadzie jedynie wąska metalowa konstrukcja, która ma dość niewielki udźwig.

Mężczyzna ryzykował życie, bo dwa metalowe wsporniki mogły się w każdej chwili oberwać. Wtedy mężczyzna spadłby na ziemię. 

Psa udało się odczepić ze smyczy i przekazać koledze. Nikomu nic się nie stało, a piesek może nauczy się, by nie próbować już zwiedzać okolicy wychodząc przez okno, kiedy nikogo nie ma w domu. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz