Reklama

Kiedy bezdomny piesek orientuje się, że naprawdę znalazł dom, robi coś wzruszającego (VIDEO)

Pies w samochodzie dog-sad

Moment, w którym pies orientuje się, że jest już bezpieczny i będzie kochany, jest dla opiekuna niezwykłym przeżyciem. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 11.12.2020, 06:53, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Dla psów pobyt w schronisku zawsze jest trudny. W pierwszych momentach po jego opuszczeniu bywają zdezorientowane i nie wiedzą, co się dzieje. Kiedy jednak zorientują się, że od tej pory ich życie ma się całkowicie zmienić, przepełnia je radość i wdzięczność. 

Dziękuję, że jesteś

Ten pies po raz pierwszy jedzenie samochodem ze swoją nową „mamą” do domu. Kiedy kobieta postanawia go pogłaskać w trakcie jazdy, pies jest tak szczęśliwy, że nie chce puścić jej dłoni. Kiedy kobieta próbuje położyć rękę na kierownicy, pies sięga po nią łapką i kładzie sobie na brzuszku. 

Nie pozwala kobiecie ani na chwile przestać się dotykać. Spragniony ludzkiego ciepła po prostu nie może wytrzymać bez kontaktu fizycznego. Kobieta nie może powstrzymać łez, zwłaszcza kiedy piesek nie wytrzymuje i wchodzi jej na kolana. 

Ten niezwykle wzruszający filmik spodobał się tysiącom użytkowników reddita i doczekał ponad 500 komentarzy. Niektórzy internauci wskazują jednak na to, że prowadzenie pojazdu, głaskanie psa i jednocześnie filmowanie tego komórką nie należy do bezpiecznych zachowań na drodze. Choć filmik nas wzrusza, nie próbujcie tego sami! 

Jeśli Ty też chcesz dać dom bezdomnemu psiakowi, zajrzyj do naszych ogłoszeń adopcyjnych

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz