Reklama

Kociak "atakuje" kosz na pranie, dopóki opiekun nie spełni jego życzenia (VIDEO)

Kot w  koszu na pranie. cat-wow

Możesz mu kupić najwspanialsze gadżety świata, a on i tak wybierze coś, co nie jest specjalnie zaprojektowane do zabawy, a już na pewno nie kociej.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Jeśli chodzi o preferencje co do zabawek, to doprawdy trudno za kotami nadążyć. Bywają bardzo wybredne i to nawet nie dlatego, że nie kupujesz im najnowszego modelu laserowej myszy, fikuśnego labiryntu na karmę czy automatycznego podajnika działającego na mikroczip.

Koty rządzą się swoimi prawami i bez względu na to, ile zabawek im kupisz, w końcu wybiorą sobie tę, która wcale nie jest dla nich przeznaczona. Dokładnie jak w przypadku bohatera tego filmiku.

Ulubiona zabawka

 ©Reddit @amiselfish-1019

Maluszek ma na imię Charlie i ma nietypowe zabawowe preferencje. Jego opiekun o pseudonimie amiselfish-1019 zwierzył się na portalu społecznościowym Reddit, że ulubioną grą dla kociaka jest bieganie po całym pokoju w materiałowym koszu na pranie.

„Mamy dwa lub trzy kosze, a ten jest jedynym, który mu się podoba” – pisze opiekun „zabawowicza”.

Kociak, kiedy w końcu jest w środku kosza, biega jak zwariowany po całym pokoju, wyciąga łapki przez dziurkę w tkaninie, zaczepia opiekuna i łapie za leżące na podłodze zabawki. I czeka, oczywiście, aż jego ludzie zwrócą na niego uwagę i będą się z nim bawić.

„Miauczy i jęczy, aż przewracam go na brzuch. Wtedy staje się kotem pokojowym” – dodaje opiekun kociaka.

Jest wiele powodów, dla których koty szukają kryjówek: boją się gości, których nie znają, maja trudności socjalizacyjne albo po prostu szukają ustronnego miejsca tylko dla siebie. Ale Charlie jest inny: po prostu wykorzystuje kryjówkę do szampańskiej zabawy. I przy okazji dostarcza nam porządną dawkę radości.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz