Reklama

Zamieszcza filmik owczarka niemieckiego. Kiedy internauci widzą jego uszy, publikują setki komentarzy

owczarek niemiecki dog-happy
© Shutterstock

Zdania są podzielone: jednym przypomina Zgredka, innym Yodę. Bez względu na to, kto ma rację, jedno jest pewne: ten filmik będziecie dziś odtwarzać bez końca.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 13.12.2020, 06:54, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:15

 

Lekarka weterynarii Tara Pinkerton opublikowała na TikToku filmik, który zgromadził już ponad 1,5 miliona wyświetleń.

Co takiego jest na tym nagraniu, że gromadzi tak wielką publiczność?

Odpowiedź: Yoda!

Tara opublikowała filmik ze swoim 4-miesięcznym szczeniakiem owczarka niemieckiego. Wiadomo, oglądania słodkich psiaków nigdy za dużo, ale ten jest naprawdę wyjątkowy.

Zwierzak o imieniu Nash wzbudza ogromne zainteresowanie dzięki swojej niezwykłej aparycji: otóż jego szpiczaste, puszyste uszy zwisają na boki. Każdy, kto go widzi, ma wrażenie jakby stanął twarzą w twarz z najprawdziwszym mistrzem Jedi.

Na filmiku widać, jak psi Yoda z zainteresowaniem słucha swojej opiekunki, przechyla głowę na bok, ściąga uszy, a nasze serca w tym samym momencie topnieją. Jaki on słodki!

Ale to nie pierwszy film Nasha w sieci. Na poprzednim nagraniu internauci mogli zobaczyć pieska z zaklejonymi do góry uszami, owiniętymi bandażem. Okazało się, że szczeniak cierpi na rzadką chorobę zwaną przepukliną otrzewnowo-osierdziową, która powoduje ból u zwierzaka.

Opiekunka Nasha założyła konto na stronie fundraisingowej GoFundMe, aby zebrać pieniądze na pokrycie kosztów operacji psa.

Nash póki co trzyma się nieźle: ma apetyt, lubi się bawić i być rozpieszczany. Życzymy małemu Yodzie dużo zdrowia i miłości.